Comerto / O nás / Práce v Comertu / Volná pracovní místa / Volné místo: PPC specialista

Volné místo: PPC specialista

Prezidenta jsme si zvolili ❤
My hledáme dál.

Vyznáš se v PPC? Potom hledáme tebe. 🤝

Jsme parta nadšených odborníků na online marketing. Vzájemné souhry našeho týmu si ceníme nejvíce. Jedině společně totiž dokážeme dosáhnout těch nejlepších výsledků a posouvat se neustále kupředu. Navzájem si sdílíme ověřené postupy a know-how, a to už více než 10 let.

Co bude denní náplní tvojí práce?

 • Nejvíce a nejčastěji budeš řešit správu kampaní v systémech Google Ads a Seznam Sklik. Vše je potřeba navrhovat s ohledem na co nejlepší výkon v tržbách (e-shopy) nebo poptávkách (weby se službami) s ohledem na vynaložené náklady v kreditu, ale to už asi víš.
 • Budeš analyzovat výsledky kampaní a také vytvářet reporty pro klienty.
 • Pro kampaně budeš používat nejnovější postupy a možnosti v Google Ads/Skliku a neustále vyhodnocovat, co funguje, aby byl zajištěn co největší efekt pro klienty.
 • S prací PPCčkaře úzce souvisí i sledování dat v Google Analytics a celkový pohled na to, co se na webu klienta odehrává. Také musíš vnímat PPC jako součást celého marketingového mixu a umět přemýšlet o návaznostech na jeho další složky.
 • V případě zájmu můžeš řešit i reklamní kampaně na Facebooku nebo Instagramu.

Jak si tě představujeme?

 • Máš minimálně středoškolské vzdělání. Nepočítáme s titulem z marketingu, ale zájem o obor a sledování novinek rozhodně oceníme.
 • Máš zkušenosti s PPC a popřípadě i s jinými oblastmi online marketingu. Potřebujeme, abys ihned mohl/a začít spolupracovat na rozjetých projektech a bez zkušeností to fakt nepůjde.
 • Máš analytické schopnosti, motivaci se neustále zlepšovat a nebojíš se zeptat na to, co nevíš. Náš tým je připravený ti kdykoliv a s čímkoliv pomoct.
 • Dokážeš alespoň základně komunikovat s ostatními kolegy. I mezi námi se najde pár autistů, ale občas je nutné probrat strategii, úkoly nebo rozpočet.
 • Víš, že pro PPC i online marketing je důležité znát klienta, jeho obor, cílovou skupinu, produkty, web nebo e-shop, konkurenci a také rozpočet projektu a jeho předpokládané cíle. Nezávisle na zadaných úkolech si proto dokážeš udělat vlastní průzkum.

Co můžeš čekat od nás?

 • Nabízíme ti super místo s úvazkem dle domluvy v dynamické a rodinně laděné společnosti, atraktivní plat a možnost kariérního růstu (budeš-li mít o něj zájem). V Comertu dostaneš příležitost pracovat na zajímavých a rozmanitých úkolech.
 • PPC kampaně budou tvým hlavním úkolem, ale určitě tě nemine ani spolupráce s kolegy z jiných oborů. Marketing je totiž podle nás potřeba vnímat komplexně. Pokud si budeš chtít vyzkoušet i něco mimo PPC, rozhodně tě podpoříme.
 • Občas můžeš pracovat z domu, ale nejraději tě uvidíme v našich dobře dostupných klimatizovaných kancelářích nedaleko brněnského Semilassa v Králově Poli.
 • K pohodlnému místu u stolu samozřejmě dostaneš i vlastní notebook. Pokud se na práci líp soustředíš se sluchátky na uších, žádný problém.
 • Úkoly a projekty ti naservírujeme v našem interním systému. Uvidíš v něm všechny důležité termíny i rozpočty a můžeš přes něj také komunikovat s kolegy.
 • S klienty primárně komunikuje náš projekťák Víťa. Díky tomu se můžeš naplno věnovat PPCčkám a nic tě nebude zdržovat od práce.
 • Bez kávy nefungujeme. Firemní kávovar je proto k dispozici nonstop a kávovou pauzu ti zpříjemní také čerstvé ovoce.
 • Oběd si můžeš ohřát nebo klidně i uvařit v naší plně vybavené firemní kuchyňce. Občas vyrážíme hromadně na polední menu do restaurací v okolí nebo si objednáváme rozvoz. V případě zájmu s námi sem tam můžeš vyrazit šéfovou formulí do restaurace v Globusu.
 • Kromě pondělních porad se občas socializujeme i u firemní snídaně, stolního fotbalu, u grilování na naší skvělé terase, na teambuildingu nebo v hospodě. Jak jsme totiž zmiňovali v úvodu, nejvíce si ceníme našeho dobře fungujícího kolektivu.

 

Mám zájem

Máte zájem?

Prostě použijte formulář níže nebo nás kontaktujte emailem na job@comerto.com, přilož životopis a reference a my už se ti pak co nejdříve ozveme, jestli do toho spolu půjdeme.

Mám zájem o práci

Pokud nesouhlasíte se zpracováním vašich údajů pro řešení zájmu o práci, formulář neodesílejte.

Více o Comertu a jak to u nás je

Pokud jsme tě ještě nepřesvědčili, koukni se jak to u nás funguje v dalších částech.

Tým jako nikde jinde

Takovou sestavu, jako máme my, nejspíš v jiné firmě nenajdeš.

Víc hlav víc ví

Při práci na projektech Comerta budeš mít spoustu příležitostí naučit se od ostatních nové věci.

Zahoď hrnek "I Hate Mondays"

Na zahájení týdne se u nás začneš těšit. V Comertu se každé pondělí snídaně připraví sama!

 

Mám zájem

Práce jak má být

Projekty, pod které se podepíšeš

U nás budeš pracovat na projektech, se kterými se rád pochlubíš. Koukni se na naše reference!
Děláme projekty pro velké i malé klienty působící v různých segmentech.

Solidní plat

Kolik uděláš, tolik dostaneš. A vždy včas.
Spolupracovat můžeme na HPP či fakturu, podle toho jak se dohodneme.

Super pracovní doba

Pracovní doba je plně flexibilní, sám si určíš i její délku. Přesčasy u nás nečekej.

Uplatníš kreativitu

Naše projekty dají prostor tvému tvůrčímu duchu a umožní přijít s novými nápady.

Dress code je tu cizí slovo

Chceš být Kapitán Teplák nebo Superman? Nerad se ráno převlékáš z pyžama? V Comertu se nad tím nikdo nepozastaví. Snad jen na schůzce s klientem se to nehodí.

 

Mám zájem

Relaxace je zajištěna

I během práce si oddechneš - Na gauči nebo originálním Google bean bagu.

Koukneš na TV - YouTube u nás jede denně.

Bez kávy to nejde - Máme vynikající firemní kávu, která je vždy k dispozici.

Smoothies are in - Máš chuť na ovocnou bombu? Fantazii se meze nekladou a výkonný mixér je připraven.

...a uspokojíš touhu po vítězství - Třeba u stolního fotbalu.

 

Mám zájem

Kde budeš pracovat

Nebudeš trpět v open space

V jedné místnosti máme jen několik moderních pracovních míst oddělených přepážkami pro zajištění soukromí. Obchodníci pracují ve vedlejší místnosti, a tak se nemusíš bát stresu ani hluku.

Čerstvý vzduch a optimální světlo

Okna s výhledem do klidného prostoru se spoustou zeleně umožní dostatečné větrání a o pohodu za horkých letních dnů se postará výkonná klimatizace. Díky žaluziím práci nenaruší ani ostré slunce.

Totalita u nás nehrozí

S „šéfem“ můžeš klidně zajít na pivo a svému času vládneš sám. Jen si musíš hlídat termíny v našem vlastním informačním systému.

 

Mám zájem

Lokalita a doprava

Podporujeme zelenou dopravu

Dáváš přednost ekologickým dopravním prostředkům, máš starost o lední medvědy, nebo se jen rád hýbeš? Tak či onak, krytý stojan na kola je připraven.

MHD

Zároveň sídlíme kousek od zastávky tramvaje v Králově poli, takže nehrozí žádné zdlouhavé dojíždění na periferii.

A co auto?

Najít v okolí kanceláře parkovací místo není problém.

Supermarket je doslova za rohem

Zvládneš-li vystát frontu na zlevněný salám, hladem rozhodně nezemřeš. Vedle nás je Lidl, kousek je Albert a Billa.

Obědy dle gusta

Od vysoké gastronomie po stánek s grilovanými kuřaty za pár korun, která nikdy neomrzí. Vše pár kroků od firmy.

Jídlo i s donáškou

Nechceš ztrácet čas návštěvou restaurace? Máme ochotné kolegy, kteří donesou oběd až na tvůj stůl. Někdy dokonce i uvaří!

 

Mám zájem

Firemní akce, na které nezapomeneš

Nářez a zábavu jako na Comerto party moc často nezažiješ, nejsi-li zrovna Dan Bilzerian. A ani v průběhu práce o zábavu není nouze.