Obchodník online marketingu Brno

Comerto / O nás / Práce v Comertu / Volná pracovní místa / Obchodní konzultant Brno

Hledáme zkušeného obchodníka (ci), jehož úkolem bude budování a rozvoj firemního portfolia klientů. Hledáme člověka, který bude zajišťovat vyhledávání obchodních příležitostí a realizaci obchodu v oblasti tvorby webů, SEO služeb a internetového marketinguVynikající ohodnocení závislé primárně na výkonu. Bez částečné znalosti oboru, bez dostatečné praxe i předchozích obchodních výsledků, bez snahy navolávat to u nás nepůjde!

Hlavní důvody, proč obchodovat pro firmu Comerto, s.r.o.

Disponujeme kvalitním portfoliem webových služeb a produktů! Děláme věci kvalitně a naši významní klienti to umí ocenit.

Nabízíme:

  • Práci na ŽL.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Profesní i osobní růst.
  • Služební mobil, notebook.
  • Práci v dynamické a rychle se rozvíjející firmě s mladým přátelským kolektivem.
  • Vstupní firemní zaškolení, plná marketingová podpora.
  • Pracoviště v moderních kancelářích s klimatizací.

Požadavky na uchazeče

  • Min. SŠ vzdělání.
  • Nutná alespoň částečná znalost oblasti IT, SEO, internetového marketingu – praxe v oboru je žádoucí.
  • Nutnost navolávání schůzek a následný osobní kontakt v terénu.
  • Samostatná, flexibilní a sebevědomá osobnost s příjemným reprezentativním vystupováním.
  • Přátelská, nekonfliktní osoba.
  • Člověk s dobrými prezentačními, komunikačními a vyjednávacími dovednostmi.
  • Přirozený obchodní talent, znalost MS Office a internetu je samozřejmostí.

Pracovní náplň

  • Aktivní realizace obchodní činnosti – vyhledávání a budování nových obchodních příležitostí.
  • Péče o nové a stávající zákazníky – budování vztahu.
  • Uzavírání objednávek a související administrativa.
  • Příprava obchodních nabídek a prezentací.
  • Spolupráce s pracovníkem marketingu na plánování podpory prodeje.
  • Spolupráce s realizačním oddělením.

Pokud máte zájem o nabízenou pozici, zašlete prosím strukturovaný životopis (s důrazem na znalosti oboru a praxi) + fotografii na email: job@comerto.com. Přihlášky bez výše uvedených náležitostí nebudou akceptovány. Těšíme se na Vás!