SEO/SEM specialista

Comerto / O nás / Práce v Comertu / Volná pracovní místa / SEO/SEM specialista
Mladá a úspěšně se rozvíjející společnost Comerto (www.comerto.com), se zavedeným portfoliem klientů, hledá do svého týmu zkušeného specialistu/ku SEO, SEM! Hledáme člověka, který má zkušenosti z oblasti optimalizace pro vyhledávače, internetového marketingu a pomůže našim klientům ke zviditelnění na internetu a zvýšení efektivity jejich webů.

Pozice je vhodná pro zkušené specialisty, kteří umí navrhnout konkrétní změny (tvorba SEO analýz) a umí odhadnout jejich efekt, mají zkušenosti s analýzami klíčových slov, umí používat Google Analytics, věnují se copywritingu, PPC apod. Preferujeme komplexní osobnost s pokročilou orientací ve všech výše uvedených oblastech.
Spolupráce: dlouhodobá brigáda, při dobrém zapracování VPP či HPP.

Pracovní náplň:

  • SEO (analýzy a doporučení pro weby klientů).
  • Tvorba SEO auditů a konzultace problémů.
  • Copywriting.
  • Linkbuilding.
  • Analýzy efektivity a použitelnosti webu.
  • Doporučení pro rozvoj internetového marketingu.
  • Reporting a monitoring s použitím firemních nástrojů pro hodnocení SEO.
  • Částečná spolupráce s obchodním oddělením.

Požadavky na uchazeče

  • Vynikající znalost faktorů SEO.
  • Zkušenosti s tvorbou analýz, návrhem řešení a hodnocením efektivity.
  • Schopnost psát čtivé optimalizované texty a PR články.
  • Pokročilá znalost Google Analytics.
  • Detailní znalost oblasti internetového marketingu.
  • Znalost problematiky použitelnosti a přístupnosti webů.
  • Zkušenosti s PPC.
  • Znalost html.
  • Samostatnost a zodpovědnost.
  • Důraz na kvalitní práci.
  • Přátelská osobnost s novými nápady.

Proč právě Comerto?

  • Dobré ohodnocení – dle výkonu.
  • Možnost podílet se na práci pro významné klienty.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Profesní i osobní růst.
  • Zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti.
  • Možnost plného uplatnění vašich znalostí.
  • Podpora vzdělávání (knihy).
  • Mladý a přátelský kolektiv.
  • Klimatizované moderní kanceláře.
  • Případně i notebook a další firemní benefity.

Pokud máte zájem, pošlete prosím strukturovaný životopis (důraz na praxi), fotografii a motivační dopis na email: job@comerto.com. Můžete připojit i 2 ukázkové soubory (SEO analýzy, SEO texty). Přihlášky bez výše uvedených náležitostí nebudou akceptovány. Těšíme se na Vás!