Comerto / Online marketing / Reference marketing / Vonekl - Facebook reklamní kampaň

Vonekl - Facebook reklamní kampaň

Vonekl - Facebook reklamní kampaň
Pro společnost Vonekl jsme zajišťovali správu Facebook stránky pro maloobchodní síť Květiny Vonekl. Prostřednictvím kombinace na míru vytvořené Facebook aplikace, dárků pro fanoušky a reklamní kampaně v systému Facebook Ads jsme dosáhli navýšení počtu „To se mi líbí“ z prakticky nulového stavu na více než tisíc. V dalších fázích běhu kampaně byla překonána hodnota 2 000 relevantních „lajků“.
Pro: Vonekl s.r.o.
Realizace: 2013 – 2014
www.kvetinyvonekl.cz

O klientovi

Vonekl – velkoobchod s květinami a doplňky. Hlavní aktivitou společnosti je dovoz a distribuce řezaných květin pro oblast jižní Moravy, kde se zaměřujeme zejména na pestrost v sortimentu a spolehlivost v logistice k zákazníkům.

Více o klientovi na www.vonekl.cz

Zadání klienta

Přední český velkoobchod s květinami Vonekl rozšířil svou působnost o provoz maloobchodní sítě květinářství pod značkou Květiny Vonekl. V rámci zavádění brandu a budování vztahů s koncovými zákazníky jsme spustili ucelenou kampaň na sociální síti Facebook, jejímž cílem bylo získání nových přiznivců značky a upevňování vztahů s nimi.

Výsledné řešení

  • Připravili jsme strategii propagace v sociální síti Facebook.
  • Zajistili jsme grafickou úpravu a popisné údaje pro Facebook stránku klienta.
  • Na míru jsme vytvořili Facebook aplikaci, která po kliknutí na tlačítko „To se mi líbí“ umožnila zúčastnit se slosování o odměnu – vázanou kytici.
  • Spustili jsme reklamní kampaň na Facebooku, která možnost získat cenu propagovala.
  • Zároveň jsme se starali o pravidelnou správu Facebook stránky, publikování příspěvků a komunikaci s fanoušky.
  • Výsledkem byl nárůst počtu relevantních fanoušků z několika jednotek za hranici dvou tisíc. Uživatelé, kterým se stránka líbí, se o květiny zajímají, což potvrzuje počet „lajků“ u příspěvků a vysoký podíl jejich dosahu k celkovému počtu fanoušků.

Podobné reference

Kompletní online marketing pro NEY spořitelní družstvo s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Kompletní online marketing s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Komplexní správa online marketingu se zaměřením na PPC reklamy na Googlu i Seznamu, dále také na SEO, webovou analytiku,...
Náklady na reklamu: Heureka.cz
1,76 %

Full service online marketingu – Repelent Predator

Pro Leroy Cosmetics a především jejich repelenty Predator jsme připravili reklamy, příspěvky a inzertní obsah na Google,...
Dodali jsme
9 uchazečů

HR marketing - nábor nového mechanika pro BORS BUS

Na základě předchozí úspěšné spolupráce nás společnost BORS oslovila s tím, že shánějí do týmu šikovného automechanika. V...

Kibokostore.cz

Značka Kiboko Paddleboards byla založena v roce 2014 a nyní patří mezi přední prodejce paddleboardů v...