Comerto / Online marketing / Reference marketing / Správa Facebook stránky pro GT Bicycles

Správa Facebook stránky pro GT Bicycles

Povedlo se nám

Dosah příspěvků
o 270 % vyšší
oproti předem stanoveným cílům.
Návštěvnost na webu
o 121 % vyšší
oproti předem stanoveným cílům.
Na počátku roku 2017 jsme se s klientem dohodli, že je třeba zlepšit komunikaci značky GT Bicycles na Facebooku. Proto jsme od března téhož roku začali spravovat Facebook stránku GT, tvořit a pravidelně publikovat obsah. Pro vyhodnocení úspěšnosti jsme si předem stanovili cíle, které bylo třeba splnit. Tyto cíle jsme splnili a nekompromisně překonali. Od roku 2018 nově spravujeme Facebook stránku GT Bicycles pro polský trh.
Pro: GT Bicycles (ASPIRE SPORTS, s.r.o.)
Realizace: 2017 - 2024  (probíhá)
www.facebook.com/GTBicyclesCZ

O klientovi

GT Bicycles je americká značka kol, známá je především pro kvalitu zpracování výrobků. Vždyť modely typu Zaskar nebo třeba Avalanche jsou na trhu více než 10 let. Další předností GT Bicycles je šíře nabídky. GT vyrábí kola celoodpružená, horská, silniční, krosová, dámská i dětská. Cenová politika u kol GT je rozmanitá. Na své si přijdou jak hobby jezdci s omezeným rozpočtem, tak i fajnšmekři, pro které není problém zaplatit za kolo 100 000 Kč a více.

Více o klientovi na www.gtbicycles.cz

Zadání klienta

Zadáním klienta bylo zlepšit komunikaci značky na Facebooku a dále budovat brand GT Bicycles. K měření výsledků jsme si stanovili následující cíle:

  • Dosah příspěvků na Facebooku k relevantnímu publiku
  • Návštěvnost webu www.gtbicycles.cz z Facebooku

Obě KPI splňují definice cílů dle metody SMART.

Hodnoty těchto cílů jsme určili na základě analýzy stávajícího stavu, kdy jsme zpětně vyhodnocovali data za rok 2016. Samozřejmostí je, že stanovené hodnoty musely být lepší, než když si značka GT spravovala stránku „inhouse“.

Výsledné řešení

Vedle klasické tvorby příspěvků na týdenní bázi, jsme pro klienta vymysleli speciální kampaň - Great Tuesday. Základ této kampaně spočívá v tom, že každé úterý GT představí svým fanouškům nové kolo. Tato kampaň v současnosti běží již 17. týden a má výborné výsledky (CPC na úrovni 2 Kč, při velmi specifickém publiku).

 

 

 

 

Správa Facebook stránky GT Bicycles tak byla velmi úspěšná. Řádově o stovky procent jsme překonali stanovené cíle a s klientem spolupracujeme na další období.

Podobné reference

Kompletní online marketing Atila Shop

Kompletní online marketing – správa SEO, PPC, srovnávačů zboží a sociálních sítí (FB a IG) se vším všudy (tvorba obsahu,...
Zdroje návštěvnosti: Organické vyhledávání
71 %

Full-service SEO pro GigaLékárnu

Pro jednu z největších online lékaren GigaLékarnu jsme zajistili optimalizaci pro vyhledávače, včetně analýzy klíčových slov,...
Kompletní online marketing pro NEY spořitelní družstvo s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Kompletní online marketing s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Komplexní správa online marketingu se zaměřením na PPC reklamy na Googlu i Seznamu, dále také na SEO, webovou analytiku,...
Náklady na reklamu: Heureka.cz
1,76 %

Full service online marketingu – Repelent Predator

Pro Leroy Cosmetics a především jejich repelenty Predator jsme připravili reklamy, příspěvky a inzertní obsah na Google,...