SEO pro Truhlářství Mareček

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / SEO pro Truhlářství Mareček

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Pro pana Marečka děláme optimalizaci jeho webu pro vyhledávače. Cílem je zvýšit návštěvnost z vyhledávačů. Jelikož spolupráce probíhá již více než rok, můžeme představit první výsledky: Návštěvnost z organického vyhledávání vzrostla meziročně o více než 543 %.
Pro: Truhlářství Mareček
Rok realizace: 2013 - současnost
Web: www.truhlarstvi-marecek.cz

Povedlo se nám

O klientovi

SEO pro Truhlářství MarečekPan Mareček je šikovný živnostník, který dělá truhlařinu už více než 20 let. IKEA je sice taky řešení, ale pokud někdo chce poctivé české výrobky ze dřeva na míru, pak doporučujeme právě pana Marečka.
Více o klientovi naleznete na www.truhlarstvi-marecek.cz

Zadání klienta

Cílem tohoto projektu bylo zvýšení neplacené návštěvnosti z vyhledávačů.

Výsledné řešení

Začali jsme jsme analýzou klíčových slov, ze které vycházely naše další kroky. Ne vždy mají klienti zvoleno ideální technické řešení webu a tohle byl jeden z těchto webů. Velké množství duplicit, stále stejný needitovatelný titulek webu, non-friendly URL, málo obsahu. To jsou jen základní nedostatky, které se na webu vyskytovaly. A proto z původního webu zůstal pouze design. Pomocí .htaccess jsme se zbavili všech duplicit, upravili jsme celý redakční systém webu, abychom mohli přidávat libovolné titulky každé stránce, optimalizovali jsme rychlost načítání stránek, upravili jsme URL landingpages a původní URL na ně přesměrovali. Optimalizovali jsme texty jednotlivých stránek včetně nadpisů, TITLE a meta descriptions. Doplnili jsme a popřípadě upravili obrázky, tak aby byly lépe indexovatelné. To je však pouhý zlomek ON-page faktorů, které jsme upravovali. Dále provádíme ruční linkbuilding a stále se snažíme dohledatelnost webu zlepšovat.

Naše práce přináší měřitelné výsledky

Od počátku navázání spolupráce uběhl více než rok (k červenci 2014) a rádi bychom vám prezentovali výsledky naší práce. Celková neplacená návštěvnost z vyhledávačů meziročně vzrostla o více než 543 % (při porovnání měsíců červen 2013 versus 2014). Ze Seznamu vzrostla návštěvnost o 184 % a z Googlu o skvělých 757 %.

www.truhlarstvi-marecek.cz

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference