SEO pro D.TRANS service

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / SEO pro D.TRANS service

Krátce o projektu

Projekt v kostce: SEO pro D.TRANS service jsme začali realizovat na konci roku 2012. Cílem bylo optimalizovat stránky pro vyhledávače už pro hlavní sezónu klienta 2013 (jaro - podzim) s dlouhodobým záměrem zlepšení návštěvnosti z vyhledávačů.
Pro: D.TRANS service
Rok realizace: 2012 - současnost
Web: www.dtransservice.cz

Povedlo se nám

O klientovi

SEO pro D.TRANS serviceD.TRANS service je relativně mladá (rok založení 2011) brněnská společnost, která se zaměřuje na dovoz sypkých materiálů, stavební úpravy a odvoz stavebního odpadu.
Více o klientovi naleznete na www.dtransservice.cz/

Zadání klienta

Hlavním požadavkem klienta bylo zvýšení návštěvnosti webových stránek z vyhledávačů a obecně lepší dohledatelnost na požadované fráze.

Výsledné řešení

Provedli jsme analýzu klíčových slov ze které jsme vycházeli při realizaci dalších kroků: Optimalizovali jsme ON-page faktory webu. Udělali jsme rozsáhlejší technické úpravy webu (odstranění duplicit webu vhodným přesměrováním, vytvoření sitemap.xml souboru, zlepšení časové odezvy webu a další), dále jsme upravili obsah webu, tak aby byl lépe strukturovaný a zároveň odpovídal analýze klíčových slov (úprava textů jednotlivých stránek, optimalizace struktury nadpisů, titulků stránek a meta description, optimalizace obrázků a další). Z OFF-page fakturů provadíme kontinuální ruční linkbuilding.

Naše práce přináší měřitelné výsledky

Návštěvnost z vyhledávačů začala postupně růst již od ledna 2013, avšak toto období není možné porovnat z předchozím rokem 2012, protože klient neměl implementovaný žádný analytický nástroj. Přesto organická návštěvnost až do listopadu 2013 neustále rostla. Příčinou však mohla být i sezónnost oboru klienta, proto z tohoto výsledku ještě nešlo vyvodit 100% přesné závěry. Důležité je až dlouhodobé srovnání organické návštěvnosti za 1. pololetí let 2013 versus 2014.

Celková organická návštěvnost v prvním pololetí roku 2014 byla o 243 % vyšší než v roce 2013. Optimalizace se povedla pro oba české vyhledávače. Z Seznamu přišlo o 217 % návštěvníků více a z Googlu dokonce o 275 %.
www.dtransservice.cz

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference