Comerto / Online marketing / Reference marketing / SEO pro D.TRANS service

SEO pro D.TRANS service

Povedlo se nám

Organická návštěvnost zvýšena o
243 %
meziroční porovnání let 2013 vs. 2014. Návštěvnost ze Seznamu vzrostla o 217 % a z Googlu o 275 %.
zjistit více
SEO pro D.TRANS service jsme začali realizovat na konci roku 2012. Cílem bylo optimalizovat stránky pro vyhledávače už pro hlavní sezónu klienta 2013 (jaro - podzim) s dlouhodobým záměrem zlepšení návštěvnosti z vyhledávačů.
Pro: D.TRANS service
Realizace: 2012 - 2016
www.dtransservice.cz

O klientovi

D.TRANS service je relativně mladá (rok založení 2011) brněnská společnost, která se zaměřuje na dovoz sypkých materiálů, stavební úpravy a odvoz stavebního odpadu.

Více o klientovi na www.dtransservice.cz

Zadání klienta

Hlavním požadavkem klienta bylo zvýšení návštěvnosti webových stránek z vyhledávačů a obecně lepší dohledatelnost na požadované fráze.

Výsledné řešení

Provedli jsme analýzu klíčových slov ze které jsme vycházeli při realizaci dalších kroků: Optimalizovali jsme ON-page faktory webu. Udělali jsme rozsáhlejší technické úpravy webu (odstranění duplicit webu vhodným přesměrováním, vytvoření sitemap.xml souboru, zlepšení časové odezvy webu a další), dále jsme upravili obsah webu, tak aby byl lépe strukturovaný a zároveň odpovídal analýze klíčových slov (úprava textů jednotlivých stránek, optimalizace struktury nadpisů, titulků stránek a meta description, optimalizace obrázků a další). Z OFF-page fakturů provadíme kontinuální ruční linkbuilding.

Naše práce přináší měřitelné výsledky

Návštěvnost z vyhledávačů začala postupně růst již od ledna 2013, avšak toto období není možné porovnat z předchozím rokem 2012, protože klient neměl implementovaný žádný analytický nástroj. Přesto organická návštěvnost až do listopadu 2013 neustále rostla. Příčinou však mohla být i sezónnost oboru klienta, proto z tohoto výsledku ještě nešlo vyvodit 100% přesné závěry. Důležité je až dlouhodobé srovnání organické návštěvnosti za 1. pololetí let 2013 versus 2014.

Celková organická návštěvnost v prvním pololetí roku 2014 byla o 243 % vyšší než v roce 2013. Optimalizace se povedla pro oba české vyhledávače. Z Seznamu přišlo o 217 % návštěvníků více a z Googlu dokonce o 275 %.

Podobné reference

Kompletní online marketing Atila Shop

Kompletní online marketing – správa SEO, PPC, srovnávačů zboží a sociálních sítí (FB a IG) se vším všudy (tvorba obsahu,...
Zdroje návštěvnosti: Organické vyhledávání
71 %

Full-service SEO pro GigaLékárnu

Pro jednu z největších online lékaren GigaLékarnu jsme zajistili optimalizaci pro vyhledávače, včetně analýzy klíčových slov,...
Kompletní online marketing pro NEY spořitelní družstvo s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Kompletní online marketing s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Komplexní správa online marketingu se zaměřením na PPC reklamy na Googlu i Seznamu, dále také na SEO, webovou analytiku,...
Náklady na reklamu: Heureka.cz
1,76 %

Full service online marketingu – Repelent Predator

Pro Leroy Cosmetics a především jejich repelenty Predator jsme připravili reklamy, příspěvky a inzertní obsah na Google,...