Rozeslání hromadného e-mailingu a další marketing pro ROBUR, s.r.o.

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / Rozeslání hromadného e-mailingu a další marketing pro ROBUR, s.r.o.

Rozeslání hromadného e-mailingu a další marketing pro ROBUR, s.r.o.

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Pro společnost ROBUR, s.r.o. jsme již několikrát rozeslali hromadný newsletter s novinkami ze světa ohřevu a chlazení vzduchu. Věnujeme se teké optimalizaci webu Robur.cz pro vyhledávače a správě PPC kampaní Google Ads a Sklik.
Pro: ROBUR, s.r.o.
Rok realizace: 2017
Web: www.robur.cz

O klientovi

Rozeslání hromadného e-mailingu a další marketing pro ROBUR, s.r.o.

Zadavatelem je společnost ROBUR, s.r.o., která byla založena v roce 1993 jako obchodní partner hlavní centrály značky Robur. Zajišťuje dodávky, prodej a servis plynových absorpčních tepelných čerpadel a vytápěcích jednotek na českém trhu. Svá zařízení dodává Robur jak pro drobné odběratele, tak především pro průmyslové nebo komerční prostory a veřejné budovy, kde aplikuje moderní a efektivní způsoby vytápění.

Specifické výrobky Robur umožňují dosáhnout významné úspory nákladů na vytápění díky komplexnímu funkčnímu modelu včetně související podpory při návrhu, projektování, montáži, spuštění do provozu a servisu kombinovanému se vzdáleným dohledem nad fungováním jednotlivých procesů daného zařízení.


Více o klientovi naleznete na www.robur.cz

Zadání klienta

Měli jsme vytvořit na klíč rozeslání hromadného newsletteru. Vzhled e-mailových sdělení musel odpovídat korporátní identitě klienta. Zároveň mělo vše být přehledné a reprezentativní.

Klient kromě podpory prodeje požaduje také budování povědomí o svých produktech, inovativních technologiích a souvisejících službách.

Výsledné řešení

Obdrželi jsme informace, které se měly objevit v jednotlivých newsletterech. Vyladili jsme ve spolupráci s klientem vzhled e-mailů: uspořádání, srozumitelnost, vizuální zajímavost a texty.

Potom jsme opakovaně rozeslali sdělení s různým obsahem v příhodnou roční dobu (chlazení vzduchu v létě a topení na podzim) na velké množství e-mailových adres (řádově vyšší tisíce).

Po každém rozeslání následovalo podrobné vyhodnocení výkonu daného newsletteru.

Další marketingová podpora produktů a služeb společnosti Robur

  • Pro Robur jsme navíc založili a spravujeme reklamní kampaně ve vyhledávacích sítích Google Ads (dříve AdWords) i Sklik a v obsahové síti Google.
  • Pomocí grafické reklamy s využitím HTML5 posilujeme povědomí o značce a nových produktech.    HTML5 plynulé bannery pro Google Ads


    Reklamní bannery GIF pro Seznam Sklik
    GIF pohyblivé bannery pro Seznam SKlik


  • Prostřednictvím SEO také zlepšujeme nalezitelnost webu pro relevantní vyhledávací dotazy.
  • Na základě uživatelské odezvy a požadavků optimalizace pro vyhledávače jsme přepracovali informační architekturu a některé další prvky uživatelského rozhraní webu, abychom dál zlepšili UX.

 


www.robur.cz

Obrázky k projektu

Rozeslání hromadného e-mailingu a další marketing pro ROBUR, s.r.o.
Rozeslání hromadného e-mailingu a další marketing pro ROBUR, s.r.o.

Chcete také profesionální, reprezentativní a hlavně fungující e-mailing? Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference