PPC reklama pro masérskou školu Inprov

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / PPC reklama pro masérskou školu Inprov

Povedlo se nám

O klientovi

PPC reklama pro masérskou školu Inprov

Masérská škola Inprov pořádá masérské kurzy a zabývá se také výukou mnoha specializovaných masérských a rehabilitačních technik a ezoterických dovedností. Absolventi získávají od zkušených lektorů dovednosti pomáhat lidem prostřednictvím klasické masáže, aromaterapie, baňkování, kineziotapingu a dalších metod. V nabídce jsou také kurzy arteterapie, autohypnózy nebo hirudoterapie – léčby pijavicemi. Brněnské sídlo firmy doplňuje později otevřená pobočka v Bratislavě.


Více o klientovi naleznete na www.inprov.cz

Výsledné řešení

Pro masérskou školu Inprov jsme založili, spravujeme a optimalizujeme PPC reklamní kampaně ve vyhledávání Google a Seznam.cz. Kampaně zajistily významné navýšení počtu návštěv a zejména splněných cílů webu – odeslaných online přihlášek na kurz.
Díky postupné optimalizaci, zpřesňování cílení a doplňování rozšíření postupně dále zvyšujeme efektivitu kampaní.

 

Věnujeme se také SEO pro obě jazykové mutace – českou i slovenskou. Na webech inprov.cz a inprov.sk se tak staráme o rozvoj obsahu a údržbu informační architektury s ohledem na optimalizaci pro vyhledávače i použitelnost. Výrazně nám v tom napomáhá fakt, že webové stránky běží na redakčním systému Comerto.


Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference