PPC reklama pro deratizace-labus.cz

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / PPC reklama pro deratizace-labus.cz

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Cílem naší spolupráce je vytvořit PPC kampaně, které přivedou nové zákazníky. Původní spolupráce měla spočívat pouze v PPC kampaních pro vyhledávací síť, nicméně klient měl nekonverzní web. Vodit návštěvnost na špatný web by bylo vyhazování peněz a to nemáme rádi. Proto jsme jako první krok vytvořili nové webové stránky a na ty jsme začali přivádět návštěvnost z PPC.
Pro: Tomáš Labus
Rok realizace: od 2017
Web: www.deratizace-labus.cz

Povedlo se nám

O klientovi

PPC reklama pro deratizace-labus.cz

Deratizace Labus se specializuje na hubení škůdců různých druhů – hlodavců, hmyzu nebo nechtěných ptáků. V soukromých i komerčních prostorech si poradí s likvidací myší, krys, holubů, krtků, štěnic, mravenců či švábů. Mezi nabízené služby patří také dezinfekce a zajištění hygienické nezávadnosti.


Více o klientovi naleznete na www.deratizace-labus.cz

Zadání klienta

Klient měl správce PPC, který mu v minulosti vytvořil i web. Zadání bylo velice jednoduché: Co do počtu poptávek z webu překonat původního správce.

Výsledné řešení

Základem úspěšné PPC kampaně je vždy pořádný web. Bez něj nemá vůbec smysl PPC dělat. Web, který jsme připravili, obsahuje potřebné cílové stránky, je moderní, responzivní a konverzní části jsou jasně viditelné. 

Ukázka cílové stránky PPC kampaně
Ukázka cílové stránky PPC kampaně

 

Dalším krokem ve spolupráci byla rozsáhlá klasifikační analýza klíčových slov. Pohráli jsme si se stovkami klíčových slov, která jsme ve finále tematicky roztřídili do 44 reklamních sestav (jen pro srovnání – původní kampaně obsahovaly celkem 7 sestav).

Perfektně rozdělené sestavy nám umožnily vytvořit reklamu na míru konkrétnímu tématu, viz náhled níže. 

DATA | reference-data | labus_sestavy.gifNáhled části reklamních sestav v Google Ads

Takhle detailně zpracované reklamní sestavy, reklamy a vyladěné cílové stránky zajišťují vysoké skóre kvality. To nám umožňuje nastavit nižší cenu za proklik a přesto se stále zobrazovat před konkurencí. Klient dosahuje perfektního výkonu za výrazně nižší cenu.  

Vyhledávací kampaně zpracováváme v systémech Google Ads a Sklik.cz. Ačkoliv píšeme pouze o webu deratizace-labus.cz, tak podobné kampaně spravujeme i pro klientovu pražskou pobočku - deratizace-praha.net.

Celkem řešíme 4 vyhledávací kampaně a přes 170 sestav. Pro rok 2019 máme nachystanou bannerovou kampaň - cílit budeme především na návštěvníky webu (remarketing) a otestujeme i akvizici pomocí bannerů.

Cíl splněn

Klient je s naší prací velmi spokojený.

Přivedli jsme mu více přímých poptávek z webu a tak se naše roční práce mění na dlouhodobou spolupráci.


www.deratizace-labus.cz

Hodnocení klientem

Tomáš LabusPo roce spolupráce mohu agenturu Comerto jen doporučit. Jsem spokojený s novým webem a zároveň vidím, že investice do PPC se opravdu vyplácí. Comerto mi zajistilo hodně nových klientů, kterým mohu pomáhat zase já.

Tomáš Labus (Majitel)

Realizované služby

Rádi vyladíme i vaše PPC. Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference