Nejlepší prostor - Veletrhy Brno, a.s (BVV) - PPC kampaně

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / Nejlepší prostor - Veletrhy Brno, a.s (BVV) - PPC kampaně

O klientovi

Nejlepší prostor - Veletrhy Brno, a.s (BVV) - PPC kampaně

Veletrhy Brno, a.s., jsou nejvýznamnějším provozovatelem veletržního prostoru ve střední Evropě. Hlavní činností je pořádání veletrhů a výstav ve vlastním výstavním areálu a poskytování veletržních služeb.
Veletrhy Brno navazují na tradici výstav v Brně, která byla zahájena v roce 1928. Brněnské výstaviště se s čistou výstavní plochou 130 000 m2 řadí mezi největší výstaviště světa (23. místo).
Ročně BVV zajišťuje na své výstavní ploše konání více jak 50 veletrhů, které navštíví téměř 1 milion návštěvníků. Výstaviště je rovněž místem konání významných kongresů s doprovodnými výstavami, sjezdů, plesů, sportovních akcí, koncertů a firemních eventů.


Více o klientovi naleznete na www.bvv.cz

Zadání klienta

Hlavním požadavkem managementu BVV bylo odpromování volných výstavních kapacit za účelem pronájmu pro konání firemních eventů, kulturních, společenských a sportovních akcí.

Výsledné řešení

Na základě požadavku klienta bylo k promování nabídky pronájmu eventových prostor využito placené proklikové kampaně na LinkedIN s cílem oslovit zaměstnance na pozicích středního a vyššího managementu.

Větší důraz byl však kladen na proklikové kampaně AdWords (ve vyhledávací i obsahové síti). Využita byla i specifická kampaň zaměřená na podporu stažení aplikace „Nejlepší prostor“.

Řešeno ve spolupráci s reklamní agenturou ADWAY.cz.


www.nejlepsi-prostor.cz

Realizované služby

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference