Comerto / Online marketing / Reference marketing / Mujlekarnik.cz - rozeslání newsletterů (hromadný e-mailing pro e-shop)

Mujlekarnik.cz - rozeslání newsletterů (hromadný e-mailing pro e-shop)

Mujlekarnik.cz - rozeslání newsletterů (hromadný e-mailing pro e-shop)
Hlavním cílem bylo vdechnout newsletterům e-shopu mujlekarnik.cz jednotný vzhled, který bude mít obsah koncipovaný tak, aby bylo jednoduché pro uživatele se v něm orientovat. Vše bylo tvořeno s ohledem na obchodní účinnost.
Pro: Mujlekarnik.cz
Realizace: 2017
mujlekarnik.ecomailapp.cz/campaigns/render/423

O klientovi

Vše začalo jako kamenné obchody - lékarny v Olomouci a v roce 2012 přibyla i internetová lékárna. Nyní za touto firmou stojí velice kvalifikovaný a odborný tým, který svým klientům dokáže poradit, co je nejlepší pro jejich zdraví. Hlavní sféra působění je Olomouc, kde mají i rozvoz léků zdarma. V lékárnách probíhá i měření glukózy, cholesterolu a mnohých dalších důležitých veličin. Rychlost a kvalita jsou zde hlavní prioritou.

Více o klientovi na www.mujlekarnik.cz

Zadání klienta

  • Přehledný newsletter, který bude prodávat.
  • Akční produkty z našeho aktuálního letáku musí být také v newsletteru.

Obrázky k projektu

Výsledné řešení

Vytvořili jsme newsletter pro e-shop, který odpovídá svým vzhledem současným newsletterům, na které jsou uživatelé zvyklí. Dodrželi jsme korporátní identitu a podařilo se nám udělat velmi univerzální layout, kam lze vkládat jak produkty, tak slevové letáky.

Vymysleli jsme na základě analytických dat z prvního rozeslání, jak zajistit postupnou evoluci k newsletterům, které budou mít ještě větší obchodní účinnost.

Naším cílem je vždy, aby každý další newsletter překonal ten předchozí. A toto jsme schopni zajistit všem našim klientům.

Realizované služby

Podobné reference

Kompletní online marketing Atila Shop

Kompletní online marketing – správa SEO, PPC, srovnávačů zboží a sociálních sítí (FB a IG) se vším všudy (tvorba obsahu,...
Zdroje návštěvnosti: Organické vyhledávání
71 %

Full-service SEO pro GigaLékárnu

Pro jednu z největších online lékaren GigaLékarnu jsme zajistili optimalizaci pro vyhledávače, včetně analýzy klíčových slov,...
Kompletní online marketing pro NEY spořitelní družstvo s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Kompletní online marketing s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Komplexní správa online marketingu se zaměřením na PPC reklamy na Googlu i Seznamu, dále také na SEO, webovou analytiku,...
Náklady na reklamu: Heureka.cz
1,76 %

Full service online marketingu – Repelent Predator

Pro Leroy Cosmetics a především jejich repelenty Predator jsme připravili reklamy, příspěvky a inzertní obsah na Google,...