Kampaň na nábor řidiče – BORS LOGISTICS - Reference

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Ve vlastní režii jsme zajistili komplexní kampaň složenou z reklamy Facebook Ads, Google Ads a speciálně navržené cílové stránky. Cíl spočívající v přivedení nových zaměstnanců se podařilo splnit.
Pro: BORS LOGISTICS s.r.o.
Rok realizace: 2019
Web: bors.cz/

O klientovi

Kampaň na nábor řidiče – BORS LOGISTICS - Reference

BORS je předním osobním i nákladním dopravcem v Břeclavi a okolí. Zajišťuje městskou hromadnou dopravu v Břeclavi, stejně jako příměstskou i zájezdovou autobusovou dopravu. Mezi činnosti Holdingu BORS dál patří prodej vozů Renault a Dacia, autoservis a pneuservis, autoškola se školicím střediskem, čerpací stanice, celní služby, provoz sportovišť nebo ubytovny.

My jsme spolupracovali s divizí BORS LOGISTICS, která provozuje mezinárodní kamionovou dopravu. Její řidiči jezdí moderními vozidly zejména do zemí západní Evropy – Německa, Rakouska nebo Francie – a někteří z nich jsou držiteli ocenění IRU.


Více o klientovi naleznete na bors.cz/

Zadání klienta

Klient nás oslovil s jasným požadavkem – potřeboval získat řidiče mezinárodní kamionové dopravy. To byla s ohledem na situaci na pracovním trhu nemalá výzva.

Výsledné řešení

Abychom cíle dosáhli, zvolili jsme tyto prostředky:

 • Reklamní kampaň Facebook Ads – Cílové skupině jsme zobrazovali relevantní reklamu prezentující podmínky, plat a benefity spojené s pozicí řidiče BORSu. Museli jsme se potýkat s pomlouvačnými komentáři a vyvracet nepravdivá nařčení. Konverzní výkon však jasně dokazoval, že pozitivní reakce převládají.
 • Reklamní kampaň Google Ads – Vyhledávací kampaň orientovaná na uživatele aktivně se zajímající o práci řidiče.
 • Speciálně navržená cílová stránka – Aby reklama vedla ke splnění cíle, museli jsme zcela přepracovat cílovou stránku nabízející práci řidiče a oddělit ji od zbytku webu. To obnášelo:
  • Návrh stránky (wireframe)
  • Rozšíření a úprava textového obsahu
  • Grafický návrh, jeho nakódování a doladění ke spokojenosti klienta
  • Nasazení call-to-action prvků a formuláře pro snadné vyjádření zájmu

Výsledkem byly stovky reakcí na Facebooku a desítky relevantních zájemců, kteří se ozvali prostřednictvím formuláře. Nejdůlezitější ale je, že se skutečně povedlo získat nové řidiče.


bors.cz/

Kampaň na nábor řidiče – BORS LOGISTICS - Reference

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference