Comerto / Online marketing / Reference marketing / Kampaň na nábor řidiče – BORS LOGISTICS

Kampaň na nábor řidiče – BORS LOGISTICS

Kampaň na nábor řidiče – BORS LOGISTICS
Ve vlastní režii jsme zajistili komplexní kampaň složenou z reklamy Facebook Ads, Google Ads a speciálně navržené cílové stránky. Cíl spočívající v přivedení nových zaměstnanců se podařilo splnit.
Pro: BORS LOGISTICS s.r.o.
Realizace: 2019
bors.cz

O klientovi

BORS je předním osobním i nákladním dopravcem v Břeclavi a okolí. Zajišťuje městskou hromadnou dopravu v Břeclavi, stejně jako příměstskou i zájezdovou autobusovou dopravu. Mezi činnosti Holdingu BORS dál patří prodej vozů Renault a Dacia, autoservis a pneuservis, autoškola se školicím střediskem, čerpací stanice, celní služby, provoz sportovišť nebo ubytovny.

My jsme spolupracovali s divizí BORS LOGISTICS, která provozuje mezinárodní kamionovou dopravu. Její řidiči jezdí moderními vozidly zejména do zemí západní Evropy – Německa, Rakouska nebo Francie – a někteří z nich jsou držiteli ocenění IRU.

Více o klientovi na bors.cz

Zadání klienta

Klient nás oslovil s jasným požadavkem – potřeboval získat řidiče mezinárodní kamionové dopravy. To byla s ohledem na situaci na pracovním trhu nemalá výzva.

Výsledné řešení

Abychom cíle dosáhli, zvolili jsme tyto prostředky:

 • Reklamní kampaň Facebook Ads – Cílové skupině jsme zobrazovali relevantní reklamu prezentující podmínky, plat a benefity spojené s pozicí řidiče BORSu. Museli jsme se potýkat s pomlouvačnými komentáři a vyvracet nepravdivá nařčení. Konverzní výkon však jasně dokazoval, že pozitivní reakce převládají.
 • Reklamní kampaň Google Ads – Vyhledávací kampaň orientovaná na uživatele aktivně se zajímající o práci řidiče.
 • Speciálně navržená cílová stránka – Aby reklama vedla ke splnění cíle, museli jsme zcela přepracovat cílovou stránku nabízející práci řidiče a oddělit ji od zbytku webu. To obnášelo:
  • Návrh stránky (wireframe)
  • Rozšíření a úprava textového obsahu
  • Grafický návrh, jeho nakódování a doladění ke spokojenosti klienta
  • Nasazení call-to-action prvků a formuláře pro snadné vyjádření zájmu

Výsledkem byly stovky reakcí na Facebooku a desítky relevantních zájemců, kteří se ozvali prostřednictvím formuláře. Nejdůlezitější ale je, že se skutečně povedlo získat nové řidiče.

Podobné reference

Kompletní online marketing Atila Shop

Kompletní online marketing – správa SEO, PPC, srovnávačů zboží a sociálních sítí (FB a IG) se vším všudy (tvorba obsahu,...
Zdroje návštěvnosti: Organické vyhledávání
71 %

Full-service SEO pro GigaLékárnu

Pro jednu z největších online lékaren GigaLékarnu jsme zajistili optimalizaci pro vyhledávače, včetně analýzy klíčových slov,...
Kompletní online marketing pro NEY spořitelní družstvo s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Kompletní online marketing s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Komplexní správa online marketingu se zaměřením na PPC reklamy na Googlu i Seznamu, dále také na SEO, webovou analytiku,...
Náklady na reklamu: Heureka.cz
1,76 %

Full service online marketingu – Repelent Predator

Pro Leroy Cosmetics a především jejich repelenty Predator jsme připravili reklamy, příspěvky a inzertní obsah na Google,...