Comerto / Online marketing / Reference marketing / Insebo.cz - SEO, Facebook propagace

Insebo.cz - SEO, Facebook propagace

Dlouhodobá realizace služeb SEO (optimalizace pro vyhledávače), odborné poradenství v oblasti on-line propagace včetně řešení specifických požadavků dle dílčích požadavků klienta (např. placená náborová kampaň ve Facebooku).
Pro: INSEBO, spol. s r. o.
Realizace: 2015 - 2024  (probíhá)
www.insebo.cz

O klientovi

Rodinná firma pana Pavla Šebely st. už od roku 1991 spravuje, montuje a rekonstruuje. Vedle toho zvládají (do firmy se postupně připojili i dva synové pana majitele) i kompletní instalaci plynu nebo třeba montáž podlahového vytápění. Jsou to prostě zruční řemeslníci.

Více o klientovi na www.insebo.cz

Zadání klienta

Požadavek na dlouhodobé zviditelnění ve výsledcích vyhledávání v definované lokalitě a odborné poradenství pro oblast on-line propagace.

Výsledné řešení

Kontinuální lokální zviditelnění na relevantní vyhledávací dotazy dlouhodobě budujeme již od roku 2016, kdy naše spolupráce s firmou INSEBO započala. V průběhu této doby, až do současnosti, jsme realizovali celé spektrum podpůrných aktivit od technického ladění webu, přes ruční linkbuilding, až po obsahové aktivity pro zviditelnění přes longtailové výrazy dle obsahové strategie. Činíme tak proto, abychom postupem času dosáhli viditelnosti klienta na co největší počet relevantních výrazů, které přináší poptávky.

Součástí poskytovaného servisu je i aktualizace obsahu webu na přání klienta, což zahrnuje především publikaci referencí.

Dlouhodobá práce na SEO: 2016 - současnost

V roce 2019 jsme realizovali technický a vizuální redesign webu včetně přechodu na zabezpečneý protokol HTTPS. To znamenalo i dohled nad přesměrováním URL adres, aby dosavadní SEO efekt nebyl narušen. Vše se povedlo bez sebemenší komplikace a progresivní růst návštěvnosti klienta tak pokračuje i v současnosti. 

Poskytnutý SEO servis samozřejmě obsahuje i řadu specifičtějších metod optimalizační práce, které však již s ohledem na naše know-how a ochranu obchodních zájmů klienta nemůžeme prezentovat.

Postupně jsme dokázali návštěvnost klienta razantně navýšit oproti původnímu stavu, kdy svěřil svůj web do naší péče. Konkrétněji můžeme uvést alespoň procentní rozdíly návštěvnosti z vyhledávačů při srovnání 1 měsíce před startem spolupráce vůči 1 měsíci v říjnu 2020. Dosažené zvýšení návštěvnosti má hodnotu 87 %

Spolupráce dále probíhá a my vymýšlíme další realizace pro zviditelnění klienta na úkor ostatních lokálních konkurentů z daného segmentu služeb.

Facebook reklama (náborová kampaň): 2017

Cílem kampaně na Facebooku bylo získat nové zaměstnance pro firmu. Sehnat šikovného a spolehlivého řemeslníka pracovníka je výzva, které v Brně aktuálně čelí velké množství firem. Zadání bylo poměrně jednoduché: Zkusit oslovit potenciální zaměstnance a získat na ně kontakty.

Celkem jsme touto kampaní zasáhli přes 18 000 mužů z Brna a okolí, na web jsme přivedli přes 600 potenciálních zájemců, z nichž 20 % projevilo zájem o emailovou adresu či telefonní číslo. Tyto kontakty firma může využít pro jednání s potenciálními zaměstnanci.

Podobné reference

Kompletní online marketing Atila Shop

Kompletní online marketing – správa SEO, PPC, srovnávačů zboží a sociálních sítí (FB a IG) se vším všudy (tvorba obsahu,...
Zdroje návštěvnosti: Organické vyhledávání
71 %

Full-service SEO pro GigaLékárnu

Pro jednu z největších online lékaren GigaLékarnu jsme zajistili optimalizaci pro vyhledávače, včetně analýzy klíčových slov,...
Kompletní online marketing pro NEY spořitelní družstvo s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Kompletní online marketing s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Komplexní správa online marketingu se zaměřením na PPC reklamy na Googlu i Seznamu, dále také na SEO, webovou analytiku,...
Náklady na reklamu: Heureka.cz
1,76 %

Full service online marketingu – Repelent Predator

Pro Leroy Cosmetics a především jejich repelenty Predator jsme připravili reklamy, příspěvky a inzertní obsah na Google,...