Insebo.cz - SEO, Facebook propagace

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / Insebo.cz - SEO, Facebook propagace

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Dlouhodobá realizace služeb SEO (optimalizace pro vyhledávače), odborné poradenství v oblasti on-line propagace včetně řešení specifických požadavků dle dílčích požadavků klienta (např. placená náborová kampaň ve Facebooku).
Pro: INSEBO, spol. s r. o.
Rok realizace: 2015 - současnost
Web: www.insebo.cz

O klientovi

Insebo.cz - SEO, Facebook propagace

Rodinná firma pana Pavla Šebely st. už od roku 1991 spravuje, montuje a rekonstruuje. Vedle toho zvládají (do firmy se postupně připojili i dva synové pana majitele) i kompletní instalaci plynu nebo třeba montáž podlahového vytápění. Jsou to prostě zruční řemeslníci.


Více o klientovi naleznete na www.insebo.cz/

Zadání klienta

Požadavek na dlouhodobé zviditelnění ve výsledcích vyhledávání v definované lokalitě a odborné poradenství pro oblast on-line propagace.

Výsledné řešení

SEO: 2016 - současnost

Kontinuální lokální zviditelnění na relevantní vyhledávací dotazy dlouhodobě budujeme již od roku 2016, kdy naše spolupráce s firmou INSEBO započala. V průběhu této doby, až do současnosti, jsme realizovali celé spektrum podpůrných aktivit od technického ladění webu, přes ruční linkbuilding, až po obsahové aktivity pro zviditelnění přes longtailové výrazy velkého počtu. Servis samozřejmě obsahoval i řadu specifičtějších metod optimalizační práce, které však již s ohledem na naše know-how nemůžeme prezentovat.

Postupně jsme dokázali návštěvnost firmy zvednout trojnásobně oproti původnímu stavu.

 

 

Facebook reklama (náborová kampaň): 2017

Cílem kampaně na Facebooku bylo získat nové zaměstnance pro firmu. Sehnat šikovného a spolehlivého řemeslníka pracovníka je výzva, které v Brně aktuálně čelí velké množství firem. Zadání bylo poměrně jednoduché: Zkusit oslovit potenciální zaměstnance a získat na ně kontakty.

Obrázek 1 - Ukázka reklamy

DATA | reference-data | insebo_post.jpg

 

Celkem jsme touto kampaní zasáhli přes 18 000 mužů z Brna a okolí, na web jsme přivedli přes 600 potenciálních zájemců, z nichž 20 % projevilo zájem o emailovou adresu či telefonní číslo. Tyto kontakty firma může využít pro jednání s potenciálními zaměstnanci.

 


www.insebo.cz

Realizované služby

Hlavní služby

Další specifické služby

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference