Comerto / Online marketing / Reference marketing / HR marketing - nábor nového mechanika pro BORS BUS

HR marketing - nábor nového mechanika pro BORS BUS

HR marketing - nábor nového mechanika pro BORS BUS
Na základě předchozí úspěšné spolupráce nás společnost BORS oslovila s tím, že shánějí do týmu šikovného automechanika. V roce 2019 jsme BORSu našli řidiče kamiónu a v roce 2020 se nám podařilo obsadit i pozici automechanika.
Pro: BORS BUS s.r.o.
Realizace: 2020
bors.cz

Povedlo se nám

Dodali jsme
9 uchazečů
Povedlo se nám získat 9 kvalitních zájemců o práci automechanika, kteří byli pozvaní na pohovor.
Klient vybral
1 mechanika
HR oddělení BORSu si z 9 vybraných kandidátů vybralo toho nejlepšího a pozici automechanika obsadilo.

O klientovi

BORS je předním osobním i nákladním dopravcem v Břeclavi a okolí. Zajišťuje městskou hromadnou dopravu v Břeclavi, stejně jako příměstskou i zájezdovou autobusovou dopravu. Mezi činnosti Holdingu BORS dál patří prodej vozů Renault a Dacia, autoservis a pneuservis, autoškola se školicím střediskem, čerpací stanice, celní služby, provoz sportovišť nebo ubytovny.

V rámci této spolupráce jsme vytvořili kampaň pro divizi BORS BUS, která zajišťuje autobusovou dopravu. 

Více o klientovi na bors.cz

Zadání klienta

Zadání od klienta bylo stručné: Máme moc práce a málou rukou, chybí nám automechanik. Minulý rok jste nám našli řidiče, letos potřebujeme automechanika.

Výsledné řešení

V rámci co největší efektivity kampaně jsme využili stávající landing page, kterou jsme v roce 2019 hledali řidiče. Tu jsme mírně upravili, přizpůsobili právě otevřené pracovní pozici (automechanik).

Pro nábor jsme tentokrát zvolili pouze přesně zacílenou reklamu na Facebooku, pomocí které jsme oslovovali předem definovaný okruh potenciálních zájemců. Tyto zájemce jsme přiváděli na vytvořenou cílovou stránku.

HR oddělení BORS si z dodaných životopisů vybralo 9 nejlepších kandidátů s nimiž uskutečnil pohovory a vybral si toho nejlepšího kandidáta. Pozici automechanika jsme tak úspěšně obsadili kvalitním kandidátem.

Hodnocení klientem

Společnost Comerto pro nás připravila již druhou náborovou kampaň. Tentokrát jsme hledali šikovného a pečlivého mechanika autobusů. Comerto nás opět nezklamalo a stejně jako v předchozí kampani (hledali jsme řidiče kamionů) nám přivedlo 9 kvalitních uchazečů na pohovor. Vybrali jsme toho nejlepšího kandidáta, který u nás už pracuje. Sehnat kvalitní zaměstnance není vůbec snadné a i s další kampaní se určitě obrátíme na Comerto.
Ing. Saskia HyklováPersonální ředitelka, BORS

Realizované služby

Podobné reference

Kompletní online marketing Atila Shop

Kompletní online marketing – správa SEO, PPC, srovnávačů zboží a sociálních sítí (FB a IG) se vším všudy (tvorba obsahu,...
Zdroje návštěvnosti: Organické vyhledávání
71 %

Full-service SEO pro GigaLékárnu

Pro jednu z největších online lékaren GigaLékarnu jsme zajistili optimalizaci pro vyhledávače, včetně analýzy klíčových slov,...
Kompletní online marketing pro NEY spořitelní družstvo s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Kompletní online marketing s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Komplexní správa online marketingu se zaměřením na PPC reklamy na Googlu i Seznamu, dále také na SEO, webovou analytiku,...
Náklady na reklamu: Heureka.cz
1,76 %

Full service online marketingu – Repelent Predator

Pro Leroy Cosmetics a především jejich repelenty Predator jsme připravili reklamy, příspěvky a inzertní obsah na Google,...