HR marketing - nábor nového mechanika pro BORS BUS - Reference

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Na základě předchozí úspěšné spolupráce nás společnost BORS oslovila s tím, že shánějí do týmu šikovného automechanika. V roce 2019 jsme BORSu našli řidiče kamiónu a v roce 2020 se nám podařilo obsadit i pozici automechanika.
Pro: BORS BUS s.r.o.
Rok realizace: 2020
Web: bors.cz

Povedlo se nám

Dodali jsme
9 uchazečů
Povedlo se nám získat 9 kvalitních zájemců o práci automechanika, kteří byli pozvaní na pohovor.
Klient vybral
1 mechanika
HR oddělení BORSu si z 9 vybraných kandidátů vybralo toho nejlepšího a pozici automechanika obsadilo.

O klientovi

HR marketing - nábor nového mechanika pro BORS BUS - Reference

BORS je předním osobním i nákladním dopravcem v Břeclavi a okolí. Zajišťuje městskou hromadnou dopravu v Břeclavi, stejně jako příměstskou i zájezdovou autobusovou dopravu. Mezi činnosti Holdingu BORS dál patří prodej vozů Renault a Dacia, autoservis a pneuservis, autoškola se školicím střediskem, čerpací stanice, celní služby, provoz sportovišť nebo ubytovny.

V rámci této spolupráce jsme vytvořili kampaň pro divizi BORS BUS, která zajišťuje autobusovou dopravu. 


Více o klientovi naleznete na bors.cz

Zadání klienta

Zadání od klienta bylo stručné: Máme moc práce a málou rukou, chybí nám automechanik. Minulý rok jste nám našli řidiče, letos potřebujeme automechanika.

Výsledné řešení

V rámci co největší efektivity kampaně jsme využili stávající landing page, kterou jsme v roce 2019 hledali řidiče. Tu jsme mírně upravili, přizpůsobili právě otevřené pracovní pozici (automechanik).

Pro nábor jsme tentokrát zvolili pouze přesně zacílenou reklamu na Facebooku, pomocí které jsme oslovovali předem definovaný okruh potenciálních zájemců. Tyto zájemce jsme přiváděli na vytvořenou cílovou stránku.

HR oddělení BORS si z dodaných životopisů vybralo 9 nejlepších kandidátů s nimiž uskutečnil pohovory a vybral si toho nejlepšího kandidáta. Pozici automechanika jsme tak úspěšně obsadili kvalitním kandidátem.


bors.cz

HR marketing - nábor nového mechanika pro BORS BUS - Reference

Hodnocení klientem

Společnost Comerto pro nás připravila již druhou náborovou kampaň. Tentokrát jsme hledali šikovného a pečlivého mechanika autobusů. Comerto nás opět nezklamalo a stejně jako v předchozí kampani (hledali jsme řidiče kamionů) nám přivedlo 9 kvalitních uchazečů na pohovor. Vybrali jsme toho nejlepšího kandidáta, který u nás už pracuje. Sehnat kvalitní zaměstnance není vůbec snadné a i s další kampaní se určitě obrátíme na Comerto.

Ing. Saskia Hyklová (Personální ředitelka, BORS)

Realizované služby

HR marketing umíme, tak nám napište

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference