FARE - Hromadný e-mailing

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / FARE - Hromadný e-mailing

FARE - Hromadný e-mailing

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Cílem projektu bylo vytvořit koncept a podobu, ve které budeme pravidelně pro klienta FARE rozesílat hromadný e-mailing na více než 15000 e-mailových adres. Snažili jsme se newslettery dělat co nejpřehlednější s důrazem na fotografii a kvalitu nabízených produktů. Jak to fungovalo, se dočtete v detailech této reference.
Pro: FARE, spol. s r.o.
Rok realizace: 2016
Web: www.fare.cz

Povedlo se nám

O klientovi

FARE - Hromadný e-mailing

FARE je renomovaný český výrobce obuvi. Značka je známá širokou nabídkou kvalitní dětské, ale také dámské, pánské a trekingové obuvi pro všechny sezóny. Boty FARE obouvají nejmenší děti stejně jako třeba dělníci či policisté.
Firma se sídlem ve Valašských Kloboukách funguje od roku 1991 a klade důraz na vysokou kvalitu svých produktů a použití prvotřídních materiálů.


Více o klientovi naleznete na www.fare.cz/

Výsledné řešení

Před vytvořením finální grafické podoby tohoto hromadného e-mailového rozeslání jsme provedli brainstorming nad celým konceptem e-mailových rozeslání, které mají vyzdvihovat především kvalitu produktů.

V dnešní době je již běžnou praxí, že kvalita = vyšší cena daného zboží. A právě z tohoto důvodu jsme navrhli vždy exkluzivně pro účely e-mailového rozeslání 2 modely zlevnit o symbolickou částku (ale ne nepodstatnou pro koncového zákazníka). Toto mělo za výsledek, že to příjemce newsletterů zaujalo a přešli na web ve více případech (zvýšení míry prokliku), kde již mohli nerušeně vybírat.

Naměřili jsme, že někteří zákazníci samořejmě koupili decentně zlevněný model obuvi, ale převážná většina se nechala inspirovat newsletterem ke koupi dalších představených modelů.


Náhledy vybraných newsletterů


Součástí strategie byla také cenotvorba resp. prezentace ceny jako takové. V newsletterech prezentujeme původní cenu, která je jasně viditelná stejně jako její přeškrtnutí. Pozitivní zelenou barvou jsme označili cenu po slevě. Také jsme doplnili, kolik zákazníci ušetří (aby to také jasně viděli a nemuseli si to "namáhavě" počítat sami).

Ve všech rozesláních jsme prezentovali i dopravu zdarma, která je jistě pro všechny zájemce o obuv FARE příjemným bonusem, tak proč to nedát patřičně lidem na vědomí. Tady se nám velmi osvědčilo, když jsme ke každému produktu dali odznáček s tímto tvrzením.

Podíl nákladů na obratu (PNO) byl 5,88 %.


www.fare.cz

Obrázky k projektu

FARE - Hromadný e-mailing
FARE - Hromadný e-mailing

Realizované služby

Chcete také prodávat pomocí e-mailingu? Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference