EURO AUTO BM - SEO (optimalizace pro vyhledávače) a redesign webových stránek

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / EURO AUTO BM - SEO (optimalizace pro vyhledávače) a redesign webových stránek

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Při této dlouholeté spolupráci jsme zlepšili dohledatelnost na důležitá klíčová slova a také jsme provedli kompletní redesign webových stránek včetně korektního mobilního zobrazení.
Pro: EURO AUTO BM s.r.o.
Rok realizace: 2012–současnost
Web: euroautobm.cz

Povedlo se nám

O klientovi

EURO AUTO BM - SEO (optimalizace pro vyhledávače) a redesign webových stránek

Firma Euro Auto BM poskytuje svým zákazníkům služby autoservisu. Také dokáže opravit auto v místě havárie, případně zajistit odtah vozidla do servisu.


Více o klientovi naleznete na www.euroautobm.cz/

Zadání klienta

Zviditelnění služeb klienta přes vyhledávací dotazy spojené s nabídkou služeb. Cílem bylo zvýšení relevantní návštěvnosti za účelem posílení počtu zákazníků a lokální zviditelnění.

Výsledné řešení

Na základě vstupní SEO analýzy byly identifikovány nedostatky, které jsme postupně odstraňovali. Jednalo se především o optimalizaci přistávacích stránek pro jednotlivé vyhledávací dotazy a požadavky potenciálních zákazníků. S tím souviselo i řešení konverzních možností webu. Taktéž byly odladěny technické problémy související např. s rychlostí načítání webu, zobrazení v nových verzích prohlížeče apod.

V dalších obdobích spolupráce, která trvá již od roku 2012, bylo řešeno zvyšování návštěvnosti s pomocí tvorby optimalizovaného obsahu pro nová témata úzce spojená se službami klienta. Web byl navíc v roce 2016 optimalizován pro zobrazení na mobilních zařízeních. V roce 2018 jsme web zcela redesignovali.

Délka spolupráce sama za sebe vypovídá o spokojenosti klienta a přínosu, který ze spolupráce s naší společností získává. Progresivní růst je patrný ve všech meziročních srovnáních. Například v porovnání let 2016 a 2017 je patrný nárůst provozu z vyhledávačů o 30,34 %.


euroautobm.cz

Chcete mít také Váš web dobře dohledatelný? Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference