Animovaný hromadný e-mailing pro Raven Fishing

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / Animovaný hromadný e-mailing pro Raven Fishing

Animovaný hromadný e-mailing pro Raven Fishing

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Pokud mají mít newslettery úspěch, tj. prodávat, musí výrazně vystupovat z řad tisíců ostatních e-mailů, kterými jsou lidé zavaleni každý den. Jedním z řešení je, udělat animovaný e-mail, který si budou zákazníci pamatovat a bude vybízet k požadované akci – přechodu na e-shop a provedení nákupu.
Pro: Raven International s.r.o.
Rok realizace: 2016
Web: www.raven-fishing.cz

O klientovi

Animovaný hromadný e-mailing pro Raven Fishing

Raven Fishing je největším rybářským a outdoorovým obchodem v Evropě.

Česká pobočka zahrnuje rozsáhlou kamennou prodejnu v Brně a e-shop nabízející největší sortiment rybářských potřeb skladem.


Více o klientovi naleznete na www.raven-fishing.cz

Zadání klienta

Zadáním bylo vytvořit newsletter, který spolehlivě předá důležitou informaci a bude prodávat.

Výsledné řešení

Klasických statických e-mailů chodí od e-shopů opravdu hodně každý den. Takže jsme se rozhodli to posunout na další úroveň – animovaný hromadný e-mailing.

Co to znamená? Je potřeba vymyslet takový koncept newsletteru, ve kterém se mohou některé jeho prvky pohybovat, nebo se zde bude vyskytovat animace jako taková.

Rozpohybovali jsme tlačítka, která lákají ke kliknutí – uživatel ví, kde přesně má kliknout, a že to po kliknutí něco udělá (v tomto případě otevření e-shopu s více informacemi o dané speciální nabídce).

Kromě pohyblivých call-to-action prvků (prvky vybízející k akci uživatele) jsme přidali do horní části rozesílaného hromadného sdělení i prvek slideshow. Změnou několika obrázků jsme chtěli docílit navození té pravé atmosféry.

A konečně – Animace. Zvolili jsme cestu: „V jednoduchosti je síla". A tak se jedná o rybičku, která plave k nástraze na rybářském háčku. Je to jednoduché, ale zároveň je to podstatou rybaření.

Toto rozeslání newsletterů bylo úspěšné – zaznamenali jsme větší míru prokliku na e-shop klienta a díky tomu, že jsme A/B testovali předmět e-mailu, jsme mohli rozeslat na druhou polovinu databáze kontaktů variantu, jež měla vyšší míru otevření.

Odkaz na interaktivní verzi tohoto animovaného newsletteru najdete zde.


www.raven-fishing.cz

Realizované služby

Chcete také prodávat pomocí e-mailingu s kreativním a vysoce konverzním konceptem? Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference