ALPI-DÝHA - SEO a e-mailing

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / ALPI-DÝHA - SEO a e-mailing

O klientovi

ALPI-DÝHA - SEO a e-mailing

Firma ALPI dýha patří v rámci českého trhu k předním dodavatelům přírodních dýh. Její sortiment tvoří dýhy dekorativní, arodýhy, HPL desky, hrany apod.

Zadání klienta

Klient vznesl požadavek na vytvoření strategie vstupu na maďarský online trh. Chtěl zjistit míru konkurence v daném segmentu a dle toho požadoval doporučení, zda nově obchodovat svůj sortiment právě v dané zemi.

Výsledné řešení

Byla vypracována odborná 40stránková studie, jejíž obsah se zabýval: rozborem cílů klienta pro daný trh, definicí cílových skupin a způsob cílení na dané segmenty. Rozebrána byla charakteristika maďarského online prostředí, provedena identifikace klíčových slov, vývojových trendů v dané oblasti. Následovala analýza online konkurence na základě specifické sady hodnotících kritérií. Na základě rozboru konkurence bylo klientovi předáno doporučení, aby se svými obchodními záměry vstoupil na maďarský trh. Byly taktéž doporučeny SEO praktiky pro zviditelnění se v dané oblasti a představeny metody online marketingu potřebné k podpoře prodeje a propagace.
Projekt dále pokračoval samotnou realizací maďarské mutace webu, byly provedeny překlady textů, optimalizace pro vyhledávače a linkbuilding.
Po půl roce bylo u většiny obecnějších vyhledávacích dotazů dosaženo první stránky v rámci SERP www.google.hu.

www.alpifurner.hu


Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference