7 důvodů pro Oknoservis

Comerto / Internetový marketing / Reference marketing / 7 důvodů pro Oknoservis

Krátce o projektu

Projekt v kostce: Kompletní realizace produktové reklamní kampaně pro firmu OKNOSERIVS s.r.o. v rámci zavádění nového produktu na český trh. Kampaň nesla název „5+2 důvody proč mít 7komorová okna“
Pro: OKNOSERVIS s.r.o.
Rok realizace: 2013

O klientovi

7 důvodů pro Oknoservis

Přední česká firma působící v oblasti výroby, prodeje i instalace plastových a hliníkových oken, dveří a prosklených stěn ze špičkových německých profilů VEKA, INOUTIC a hliníkových profilů ALUPROF.


Více o klientovi naleznete na www.oknoservis.cz

Výsledné řešení

Součástí realizace bylo sestavení kompletního kreativního konceptu pracujícího poutavě s číslovkou 7 a sdělením, které mělo zviditelnit unikátnost 7komorových oken oproti v té době běžným 5komorovým oknům, které nabízely zákazníkům konkurenční firmy. Z více předložených variant si klient vybral modifikaci lidské ruky se sedmi prsty a sloganem „5+2 důvody navíc, proč mít 7komorová okna“. Zvolená varianta reklamy nebyla poutavá pouze myšlenkovou parafrází něčeho běžného na jedné straně, vůči něčemu unikátnímu na straně druhé (ruky s 5 prsty VS. ruka se 7 prsty), kde se jasně odkrývala přidaná hodnota a výjimečnost produktu. Zajímavý byl taktéž vizuál ruky se sedmi prsty, který podvědomě poutal pozornost díky své nepřirozenosti.

Reklamní koncept byl využit nejen pro billboardy, polepy na tramvajích a trolejbusech MHD Brno, ale také se objevil na firemních tiskovinách. Stejně globálně se tento koncept odrazil taktéž v online bannerových kampaních, remarketingu a samotném vizuálu webu.


Obrázky k projektu

7 důvodů pro Oknoservis
7 důvodů pro Oknoservis
7 důvodů pro Oknoservis

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Další reference