Analytika

Comerto / Internetový marketing / Analytika
Analýzy od společnosti Comerto vám pomohou odhalit nedostatky ve více oblastech. Díky analýze získáte správný směr a konkrétní doporučení, jak vést efektivně vaše webové projekty a jak se vyhnout chybným postupům! Správná rozhodnutí na počátku zabrání zbytečným investicím a neúčelným krokům, které ohrožují vaše cíle.

Analytika - Reference

Poradenství – nový portál pro GE Money Leasing
ROSTEX VYŠKOV - SEO (optimalizace pro vyhledávače)
SVĚT OKEN - PPC reklamní kampaně
VB Leasing CZ - SEO a PPC reklamní kampaně
CAMPI SHOP – Optimalizace obchodní účinnosti
Body Diamond - SEO
ASPIRE SPORTS - Návrh online marketingové strategie
Gavri.cz - SEO
Moje-pradlo.cz - SEO, link building a PPC kampaně
Kvetnatelouky.cz – Optimalizace obchodní účinnosti e-shopu

Proč odbornou analýzu?

Odborná analýza by měla figurovat vždy na počátku nového projektu nebo při realizaci nové služby. Stejně tak je analýza vynikajícím prostředkem hodnocení provedené práce a míry dosažených výsledků. Oslovte tým analytiků společnosti Comerto, kteří vám rádi pomohou v níže uvedených oblastech:

  • Analýza webové konkurence.
  • Analýza klíčových slov pro SEO, PPC, copywriting.
  • Analýza zpětných odkazů.
  • SEO analýza webu.
  • Webová analytika – Google Analytics.
  • Analýza efektivity a použitelnosti webu.
  • Teplotní mapy.
  • Audit práce internetových agentur.

V rámci tvorby analýz používáme moderní software a pokročilé online nástroje, které nám umožňují kvalitní a komplexní zpracování detailních dat v přiměřeně rychlém čase. Vše je podloženo statistikami a odbornými zkušenostmi našich analytiků. Díky tomu můžeme zaručit nejen aktuálnost a přesnost dat, ale také jejich včasné předložení.

Prozkoumáme detailně váš webový obsah a doporučíme jeho zefektivnění s ohledem na marketing i SEO. Provedeme detailní analýzu klíčových slov pro SEO – nebudete tak optimalizovat na slova, která nikdo nehledá. Odborně zhodnotíme váš web z pohledu SEO a navrhneme konkrétní a účinná doporučení pro optimalizaci. Nezávisle zhodnotíme práci vaší bývalé internetové agentury či tvůrce webu.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.