Analytika

Comerto / Online marketing / Analytika
Analytika - profesionální analýzy online marketingu. Zajistíme tvorbu webu i veškeré služby internetového marketingu a optimalizace pro vyhledávače.

Analýzy od společnosti Comerto vám pomohou odhalit nedostatky ve více oblastech. Díky analýze získáte správný směr a konkrétní doporučení, jak vést efektivně vaše webové projekty a jak se vyhnout chybným postupům! Správná rozhodnutí na počátku zabrání zbytečným investicím a neúčelným krokům, které ohrožují vaše cíle.

Proč odbornou analýzu?

Odborná analýza by měla figurovat vždy na počátku nového projektu nebo při realizaci nové služby. Stejně tak je analýza vynikajícím prostředkem hodnocení provedené práce a míry dosažených výsledků. Oslovte tým analytiků společnosti Comerto, kteří vám rádi pomohou v níže uvedených oblastech:

  • Analýza webové konkurence.
  • Analýza klíčových slov pro SEO, PPC, copywriting.
  • Analýza zpětných odkazů.
  • SEO analýza webu.
  • Webová analytika – Google Analytics.
  • Analýza efektivity a použitelnosti webu.
  • Teplotní mapy.
  • Audit práce internetových agentur.

V rámci tvorby analýz používáme moderní software a pokročilé online nástroje, které nám umožňují kvalitní a komplexní zpracování detailních dat v přiměřeně rychlém čase. Vše je podloženo statistikami a odbornými zkušenostmi našich analytiků. Díky tomu můžeme zaručit nejen aktuálnost a přesnost dat, ale také jejich včasné předložení.

Prozkoumáme detailně váš webový obsah a doporučíme jeho zefektivnění s ohledem na marketing i SEO. Provedeme detailní analýzu klíčových slov pro SEO – nebudete tak optimalizovat na slova, která nikdo nehledá. Odborně zhodnotíme váš web z pohledu SEO a navrhneme konkrétní a účinná doporučení pro optimalizaci. Nezávisle zhodnotíme práci vaší bývalé internetové agentury či tvůrce webu.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Analytika - Vybrané reference

V rámci online marketingu děláme