Comerto / O nás / Práce v Comertu / Volná pracovní místa / Obchodník a konzultant do týmu

Obchodník a konzultant do týmu

Těší nás, že jsi přišel/přišla k nám na web. Na této stránce se dozvíš to nejdůležitější o své budoucí pozici – obchodní konzultant v online marketingu.
Hned na startu pro Tebe máme důležitou informaci. Tato pozice je pro obchodního konzultanta, který má alespoň 1 rok zkušeností s obchodem. Nehledáme nováčka.

Naše kolegyně Lea. Je tu s námi od založení firmy a její pozice je pro Tebe velmi důležitá. Lea uvidí Tvůj životopis jako první. Pokud u nás chceš pracovat, měl bys ji zaujmout. Lea s Tebou osobně povede i první kolo pohovoru.

Pokud jsi Leu zaujal, potkáš se s Markem. S ním už budeš probírat konkrétní podmínky spolupráce. Rovnou ti můžeme prozradit, že obchodník má u nás fixní plat a pak si vydělá podle své šikovnosti. Komunikativní a samostatný obchodník si vydělá 30–60 000 Kč. Zda to bude na HPP nebo živnost, na tom se už domluvíte s Markem.

Náplní Tvé práce bude zejména vyhledávání nových příležitostí. A neboj, nebude všechno na Tobě, většinu procesních věcí v projektech u klientů řídí projektový manažer Víťa.

Nebudeme Ti představovat všechny kolegy a kolegyně, ale Sikiho si zapamatuj. Budete spolu řešit naceňování projektů pro klienty.

Celý náš tým si můžeš prohlédnout tady.

Aby sis nemyslel, že jsme nováčci. Nebudeš prodávat vzdušné zámky ani teplou vodu. Stojíme za spoustou povedených projektů, kterým věříme. S naší prací jsou klienti dlouhodobě spokojeni.

9

let online

400+

vytvořených webů

85 %

stálých klientů

Mám zájem o práci

Pokud nesouhlasíte se zpracováním vašich údajů pro řešení zájmu o práci, formulář neodesílejte.