Comerto / O nás / Co se u nás děje / Podpořili jsme dobrou věc - Zachránili jsme web gospelovému spolku Duše zpívej

Podpořili jsme dobrou věc - Zachránili jsme web gospelovému spolku Duše zpívej

Rozpadá se vám web nebo jej nelze jednoduše upravovat tak, aniž by tato akce zkonzumovala značné množství času? Oslovte nás, rádi pomůžeme. Podobně to udělal zlínský gospelový spolek Duše zpívej.
Rozpadá se vám web nebo jej nelze jednoduše upravovat tak, aniž by tato akce zkonzumovala značné množství času? Oslovte nás, rádi pomůžeme. Podobně to udělal zlínský gospelový spolek Duše zpívej.

Jsme velice rádi, že organizace Duše zpívej oslovila zrovna nás s žádostí, zda-li bychom je mohli vysvobodit od každodenních problémů s webem na redakčním systému WordPress. A proč jsme spolku Duše zpívej pomohli bez nároku na honorář? Protože dobré věci je prostě potřeba někdy podporovat!

A pomohli jsme také proto, že jsem měl tu čest několikrát vidět nádherný finální koncert Duše zpívej ve Zlíně. Zpívají na něm amatéři, kteří celý týden pilně nacvičují gospelové zpívání s profesionálními lektory. Je to neuvěřitelné, ale na koncertě vůbec nepoznáte, že před vámi nestojí profesionální gospelové těleso. Je to něco krásného a také neskutečný balzám na duši (doporučuji). Právě proto jsem byl rád, že se může Comerto také zapojit... Akorát ne zpěvem, ale webem!

Tvorba nového webu pro spolek duše zpívej, Zlín

A tak vzniklo naše partnerství, kdy spolku Duše zpívej oficiálně pomáháme s webovými stránkami. Postarali jsme se o kompletně nový web, který vychází z původního vzhledu, ale má náš redakční systém.
O celé realizaci si můžete více přečíst zde.

Nyní spolek Duše zpívej může vesele publikovat novinky a fotografie (i videa) a informovat o nových akcích, koncertech a všem okolo gospelového zpívání ve Zlíně.

 

Chcete se o nás dozvědět více?

Aby weby našich klientů hladce běžely…
04.04.2024
Martin Sikora
Neustále se snažíme našim klientům zajišťovat kvalitní služby, nejen co se týče obsahové stránky webových prezentací, ale i jejich technického pozadí a proto jsme...
Jak se aktuálně autem dostanete do Comerta i přes dopravní omezení
29.03.2022
Martin Sikora
Aktualizace 7.7. 2022: Palackého třída je již plně průjezdná, při cestě k nám tedy nezaznamenáte níže popsaná omezení. Rekonstrukce tramvajové trati v ulici Palackého...
Informace k nedostupnosti serverů dne 6.9.2021
06.09.2021
Martin Sikora
Dne 6. 9. 2021 odpoledne byly nedostupné některé naše servery, na kterých jsou umístěny i weby některých našich klientů. Nedostupnost byla způsobena rozsáhlým výpadkem...
Exkurze do Filmových ateliérů ve Zlíně
27.11.2019
Martin Mekyska
Jednoho krásného podzimního dne jsme se vydali do Zlína načerpat novou inspiraci a energii na další aktivity pro naše klienty.