Podpořili jsme dobrou věc - Zachránili jsme web gospelovému spolku Duše zpívej

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Podpořili jsme dobrou věc - Zachránili jsme web gospelovému spolku Duše zpívej
Rozpadá se vám web nebo jej nelze jednoduše upravovat tak, aniž by tato akce zkonzumovala značné množství času? Oslovte nás, rádi pomůžeme. Podobně to udělal zlínský gospelový spolek Duše zpívej.

Jsme velice rádi, že organizace Duše zpívej oslovila zrovna nás s žádostí, zda-li bychom je mohli vysvobodit od každodenních problémů s webem na redakčním systému WordPress. A proč jsme spolku Duše zpívej pomohli bez nároku na honorář? Protože dobré věci je prostě potřeba někdy podporovat!

A pomohli jsme také proto, že jsem měl tu čest několikrát vidět nádherný finální koncert Duše zpívej ve Zlíně. Zpívají na něm amatéři, kteří celý týden pilně nacvičují gospelové zpívání s profesionálními lektory. Je to neuvěřitelné, ale na koncertě vůbec nepoznáte, že před vámi nestojí profesionální gospelové těleso. Je to něco krásného a také neskutečný balzám na duši (doporučuji). Právě proto jsem byl rád, že se může Comerto také zapojit... Akorát ne zpěvem, ale webem!

Tvorba nového webu pro spolek duše zpívej, Zlín

A tak vzniklo naše partnerství, kdy spolku Duše zpívej oficiálně pomáháme s webovými stránkami. Postarali jsme se o kompletně nový web, který vychází z původního vzhledu, ale má náš redakční systém.
O celé realizaci si můžete více přečíst zde.

Nyní spolek Duše zpívej může vesele publikovat novinky a fotografie (i videa) a informovat o nových akcích, koncertech a všem okolo gospelového zpívání ve Zlíně.

 

Chcete se o nás dozvědět více?

Exkurze do Filmových ateliérů ve Zlíně
27.11.2019
Martin Mekyska
Jednoho krásného podzimního dne jsme se vydali do Zlína načerpat novou inspiraci a energii na další aktivity pro naše klienty.
Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Martin Čech
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.