Správa identity

Comerto / Internetový marketing / Správa identity

Nemáte potřebné pracovníky nebo dostatek času na to, abyste aktualizovali obsah vašeho webu? Chybí vám znalosti toho, jak efektivně a s ohledem na SEO vkládat produkty a texty na web? Potřebujete pomoc při realizaci propagace vaší firmy na sociálních sítích nebo s péčí o dobrou pověst? Pokud chcete mít jistotu efektivních výsledků, pak se obraťte na naše zkušené odborníky. Nenechte se zdržovat aktualizací vašeho webu nebo firemního profilu na Facebooku. Veškeré tyto činnosti pro vás zajistíme.

Proč je správa online identity důležitá?

Pravidelná správa obsahu webu je základem efektivního působení na internetu. Návštěvníci si často při návštěvě webu všímají, jestli „web žije“, zda obsahuje aktuální informace, články, nové produkty. Často aktualizovaný web je pro návštěvníky důvěryhodný a aktualizace má význam i pro roboty vyhledávačů, kteří pravidelně hodnotí váš web. Stejně tak Facebook profil je třeba pravidelně rozšiřovat o nové příspěvky a aktivně pracovat s cílovou skupinou. Nezapomeňte, že zanedbaná Facebook propagace je mnohem horší, než úplná absence firmy na Facebooku.

Specializujeme se především na tyto oblasti:

  1. Správa Facebook Page
  2. Správa Twitteru
  3. Správa obsahu webu / eshopu
  4. Péče o online reputaci (Online Reputation Management)

Využijte služeb odborné správy obsahu a péče o dobrou pověst na internetu. Díky tomu můžete věnovat svůj čas věcem, které jsou pro vás důležitější. Nemusíte si dělat starosti s tím, co a jak na web a Facebook vkládat ani pravidelně monitorovat, co se o vás píše na webu.

Starosti o svou online identitu přenechte našim specialistům!

Jaké konkrétní činnosti pro vás zajistíme?

  • Kompletní pravidelná správa Facebook stránky (Facebook Page).
  • Průběžná aktualizace webu (novinky, články, videa, dokumenty ke stažení aj.).
  • Vkládání nových produktů do eshopu, aktualizace katalogů.
  • Správa Twitter profilu.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.