Facebook

Populární a všudypřítomná sociální síť Facebook je mocným nástrojem pro komunikaci s fanoušky a rozvoj značky. Umožníme vám využít potenciál Facebooku na maximum!

Sociální média jsou fenoménem posledních let a chcete-li, aby se o vás vědělo, je třeba s nimi počítat. Z hlediska počtu uživatelů těmto službám v Česku jednoznačně vládne Facebook.

Prostřednictvím této sociální sítě můžete přímo komunikovat se svými fanoušky a budovat brand. Správně prováděná a pravidelná aktivita na Facebooku ale navíc může přispět k návštěvnosti webu a optimalizaci pro vyhledávače (SEO).

Profesionální správa Facebooku

Nemáte čas starat se o sociální sítě, nebo si s nimi nerozumíte? Veškerou komunikaci na Facebooku můžete nechat na Comertu. Svěříte-li nám správu své stránky na sociální síti Facebook (Facebook Page), navrhneme nejdříve komplexní strategii ušitou na míru vašemu podnikání a stavu vašich aktivit na Facebooku.
Zohledníme cíle vašeho marketingu na sociálních sítích a sestavíme plán aktivit pro Facebook stránku. V případě potřeby navrhneme akce pro rozšíření počtu příznivců stránky (uživatelů, kteří kliknou na tlačítko "To se mi líbí"), jako jsou soutěže nebo reklamní kampaň Facebook Ads.

Co všechno na Facebooku zajistíme?

 • Založení Facebook stránky včetně grafické úpravy v souladu s vaší firemní identitou, přidání popisných údajů.
 • Pravidelná aktivita na Facebook stránce a publikace poutavých příspěvků. Podněcování k diskuzi, reakce na komentáře, odpovídání na dotazy.
 • Potlačování nežádoucího obsahu.
 • Soutěže a propagační akce na Facebooku formou na zakázku vytvořených Facebook aplikací (záložek).
 • Analýza marketingových aktivit na Facebooku. Vyhodnotíme údaje o plnění cílů správy Facebooku a poskytneme vám je formou přehledné zprávy.

Facebook aplikace

Do vaší Facebook stránky lze formou záložky vložit na zakázku vytvořenou aplikaci s vlastní grafikou, která může sloužit k prakticky libovolnému účelu. Podpořte svůj brand hravou formou!

Facebook aplikace mohou fungovat například jako:

 • Soutěžní formuláře
 • Ankety
 • Hry
 • Prostor pro prezentaci hudby
 • Přehrávač videa

Proč používat Facebook aplikace?

Pomocí Facebook aplikací lze získávat nové fanoušky nebo utužovat vztahy s těmi stávajícími. Doporučujeme tvorbu Facebook aplikací zkombinovat se správou Facebook Page, kdy pro vás vymyslíme ucelenou strategii, jak získat co nejvíce příznivců a zároveň s nimi komunikovat a udržovat jejich zájem.

Dokážeme vašim fanouškům třeba připravit soutěž o zajímavé ceny s podmínkou správného zodpovězení soutěžní otázky nebo nahrání soutěžní fotografie.
Pokud budete mít na Facebooku hru nebo aplikaci tak zajímavou, že ji budou uživatelé sdílet, můžete dokonce dosáhnout virálního efektu – aplikace a s ní i povědomí o vaší značce se budou přirozeně a bezplatně šířit.

Relevantní reference

Kompletní online marketing Atila Shop

Kompletní online marketing – správa SEO, PPC, srovnávačů zboží a sociálních sítí (FB a IG) se vším všudy (tvorba obsahu,...
Náklady na reklamu: Heureka.cz
1,76 %

Full service online marketingu – Repelent Predator

Pro Leroy Cosmetics a především jejich repelenty Predator jsme připravili reklamy, příspěvky a inzertní obsah na Google,...
Dosah příspěvků
o 270 % vyšší

Správa Facebook stránky pro GT Bicycles

Na počátku roku 2017 jsme se s klientem dohodli, že je třeba zlepšit komunikaci značky GT Bicycles na Facebooku. Proto jsme...
Dosah příspěvků
o 42 % vyšší

Správa Facebookové stránky pro Cannondale

Od jara 2017 jsme tvořili a publikovali content pro Facebook stránku Cannondale. Šlo o pilotní projekt se stanovenými KPI,...

Proč se stát našim klientem?

 • Stálý tým
  on-line specialistů
 • Aktivně
  komunikujeme
 • Komplexní servis
  bez rozdílu
 • Více jak
  600 klientů