SEO - Optimalizace pro vyhledávače

Comerto / Internetový marketing / SEO

Web, který není na klíčová slova vidět ve výsledcích vyhledávání, je proti konkurenci v nevýhodě.

Optimalizace pro vyhledávače je soubor úprav, které mají za cíl optimalizovat vybrané stránky na zvolená klíčová slova tak, aby se po zadání vyhledávacího dotazu objevily dané stránky na předních místech výsledků vyhledávání. Pokud budete v popředí, pak k vám „trefí“ nejen o mnoho více návštěvníků, ale budujete také povědomí o své firmě (značce), jste totiž na očích relevantním uživatelům.

V rámci SEO nikdy nepoužíváme zakázané techniky, které by vás mohly dlouhodobě poškodit. Víme, jaké faktory ovlivňují pozice ve vyhledávačích, proto máme skvělé výsledky a naši klienti jsou s naší prací na optimalizaci pro vyhledávače spokojeni. Měříme nejen vývoj pozic, ale předkládáme i statistiky návštěv a konverzí, ve kterých jasně uvidíte výsledky naší práce. Data vysvětlujeme a dáváme do kontextu, nezahlcujeme vás prázdnými čísly.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Připravujete zcela nový web?

Pokud připravujete nový web, pak je třeba důkladně promyslet celkovou strategii, stanovit cíle a udělat vše pro jeho zviditelnění, neboť novému webu trvá, než se do výsledků vyhledávání dostane! Umíme tento čas zkrátit.