SEO - Optimalizace pro vyhledávače

Comerto / Internetový marketing / SEO

Web, který není na klíčová slova vidět ve výsledcích vyhledávání, je proti konkurenci v nevýhodě.

Optimalizace pro vyhledávače je soubor úprav, které mají za cíl optimalizovat vybrané stránky na zvolená klíčová slova tak, aby se po zadání vyhledávacího dotazu objevily dané stránky na předních místech výsledků vyhledávání. Pokud budete v popředí, pak k vám „trefí“ nejen o mnoho více návštěvníků, ale budujete také povědomí o své firmě (značce), jste totiž na očích relevantním uživatelům.

V rámci SEO nikdy nepoužíváme zakázané techniky, které by vás mohly dlouhodobě poškodit. Víme, jaké faktory ovlivňují pozice ve vyhledávačích, proto máme skvělé výsledky a naši klienti jsou s naší prací na optimalizaci pro vyhledávače spokojeni. Měříme nejen vývoj pozic, ale předkládáme i statistiky návštěv a konverzí, ve kterých jasně uvidíte výsledky naší práce. Data vysvětlujeme a dáváme do kontextu, nezahlcujeme vás prázdnými čísly.

SEO - Optimalizace pro vyhledávače - Reference

ROSTEX VYŠKOV - SEO (optimalizace pro vyhledávače)
VB Leasing CZ - SEO a PPC reklamní kampaně
CARTec motor - SEO a PPC reklamní kampaně
Kalenda jezdecké potřeby - SEO a PPC kampaně
KRÁLOVOPOLSKÁ STEEL - SEO a PPC reklamní kampaně
Body Diamond - SEO
Full service online marketingu pro Raven Fishing
ALPI-DÝHA - SEO a e-mailing
Gavri.cz - SEO
Moje-pradlo.cz - SEO, link building a PPC kampaně

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.

Připravujete zcela nový web?

Pokud připravujete nový web, pak je třeba důkladně promyslet celkovou strategii, stanovit cíle a udělat vše pro jeho zviditelnění, neboť novému webu trvá, než se do výsledků vyhledávání dostane! Umíme tento čas zkrátit.