Rozesílání e-mailů - e-mailing

Comerto / Internetový marketing / E-mailing

Oslovte své potenciální klienty za pomoci direct e-mailu. Využijte výhod cílených e-mailingových kampaní, které pro vás kompletně připravíme. Víme, jak efektivně oslovit cílovou skupinu. Víme, jak měřit efekt každé e-mailové kampaně a víme, jak účelně e-mailing využít k podpoře vašeho prodeje nebo propagace!

V rámci služeb e-mailingu pro vás zajistíme:

  • Rozesílání hromadných e-mailů
  • Správa databáze e-mailů
  • Tvorba e-mailů – návrh vizuální podoby, kreativní řešení, tvorba e-mailových textů.

V čem je e-mailing od Comerta jiný?

E-mailingové kampaně realizujeme od jejich návrhu až po samotné poslání. Díky našim četným zkušenostem o oblasti online marketingu, copywritingu a kreativy pro vás navrhneme opravdu fungující e-mailing. Vždy přemýšlíme, komu je e-mail určen, jakým textem příjemce oslovit, aby je e-mail zaujal.

Text je základem úspěchu

Sestavení efektivního e-mailového textu je opravdovou vědou. Nesmí chybět jasná podpora cíle a především call to action prvky. „Nepohřbíváme“ e-maily nevhodným titulkem, naopak snažíme se za každou cenu lákat příjemce k přečtení celého e-mailu už při letmém pohledu na předmět e-mailové zprávy!  Známe triky a způsoby, jak toho dosáhnout.

Rychlé a bezproblémové odeslání

Sestavený e-mail, ať už klasický nebo HTML newsletter, připravíme k odeslání. Máme unikátní systém hromadného odesílání e-mailů v dávkovém režimu, který lze bez komplikací propojit s databází kontaktů!

Analyzujeme pro vás efektivnost e-mailingu

Úspěšnost e-mailů vždy vyhodnocujeme. Zjišťujeme míru konverze a zpětnou odezvu. Máme moderní nástroje generující statistiky, z nichž určujeme efektivnost. Veškerá data následně používáme pro realizaci vašich dalších, ještě o kousek úspěšnějších, e-mailových kampaní v budoucnu!

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.