Comerto / Online marketing / Rozesílání e-mailů - e-mailing

Rozesílání e-mailů - e-mailing

Emailing Comerto vám umožní snadno komunikovat se stávajícími zákazníky. Mailing je velmi účinným prostředkem internetového marketingu a přináší vysoký konverzní poměr.

Oslovte své potenciální klienty za pomoci direct e-mailu. Využijte výhod cílených e-mailingových kampaní, které pro vás kompletně připravíme. Víme, jak efektivně oslovit cílovou skupinu. Víme, jak měřit efekt každé e-mailové kampaně a víme, jak účelně e-mailing využít k podpoře vašeho prodeje nebo propagace!

V rámci služeb e-mailingu pro vás zajistíme

 • Rozesílání hromadných e-mailů
 • Správa databáze e-mailů
 • Tvorba e-mailů – návrh vizuální podoby, kreativní řešení, tvorba e-mailových textů.

V čem je e-mailing od Comerta jiný?

E-mailingové kampaně realizujeme od jejich návrhu až po samotné poslání. Díky našim četným zkušenostem o oblasti online marketingu, copywritingu a kreativy pro vás navrhneme opravdu fungující e-mailing. Vždy přemýšlíme, komu je e-mail určen, jakým textem příjemce oslovit, aby je e-mail zaujal.

Text je základem úspěchu

Sestavení efektivního e-mailového textu je opravdovou vědou. Nesmí chybět jasná podpora cíle a především call to action prvky. „Nepohřbíváme“ e-maily nevhodným titulkem, naopak snažíme se za každou cenu lákat příjemce k přečtení celého e-mailu už při letmém pohledu na předmět e-mailové zprávy! Známe triky a způsoby, jak toho dosáhnout.

Rychlé a bezproblémové odeslání

Sestavený e-mail, ať už klasický nebo HTML newsletter, připravíme k odeslání. Máme unikátní systém hromadného odesílání e-mailů v dávkovém režimu, který lze bez komplikací propojit s databází kontaktů!

Analyzujeme pro vás efektivnost e-mailingu

Úspěšnost e-mailů vždy vyhodnocujeme. Zjišťujeme míru konverze a zpětnou odezvu. Máme moderní nástroje generující statistiky, z nichž určujeme efektivnost. Veškerá data následně používáme pro realizaci vašich dalších, ještě o kousek úspěšnějších, e-mailových kampaní v budoucnu!

Relevantní reference

Kompletní online marketing pro NEY spořitelní družstvo s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Kompletní online marketing s důrazem na důvěryhodnost a konverze

Komplexní správa online marketingu se zaměřením na PPC reklamy na Googlu i Seznamu, dále také na SEO, webovou analytiku,...
PNO Zboží.cz
3,30 %

Správa vyhledávačů zboží – Autobaterie-pneumatiky.cz

Detailní audit vyhledávačů zboži se specifickými návrhy pro zlepšení výkonnosti kampaní.

Mujlekarnik.cz - rozeslání newsletterů (hromadný e-mailing pro e-shop)

Hlavním cílem bylo vdechnout newsletterům e-shopu mujlekarnik.cz jednotný vzhled, který bude mít obsah koncipovaný tak, aby...

OXYBAG - reklamní kampaně AdWords, Sklik, Facebook

Cílem tohoto projektu byla podpora prodeje, optimalizace konverznosti a zvýšení počtu relevantních návštěvníků e-shopu za...

Proč se stát našim klientem?

 • Stálý tým
  on-line specialistů
 • Aktivně
  komunikujeme
 • Komplexní servis
  bez rozdílu
 • Více jak
  600 klientů

V rámci online marketingu děláme