Display reklama

Comerto / Internetový marketing / PPC / Display reklama

Internetová display reklama je tradičním typem online inzerce a zakládá se na známých reklamních formátech, jako jsou bannery, překryvné vrstvy nebo video.

Mezi dostupné plochy pro zobrazení display reklamy patří například velmi navštěvované zpravodajské weby, specializované portály i statisíce drobných webů a blogů zapojených do zvolené reklamní sítě. Mezi významná umístění patří například videoportál YouTube.

K dispozici je často jak model platby za proklik (PPC), tak platba za tisíc zobrazení (CPM). Display reklamu lze nakupovat prostřednictvím zavedených služeb Google Ads a Sklik i v jiných reklamních sítích nebo přímo od jednotlivých médií. Je také možné využít modelu real-time bidding.

Hlavními přednostmi jsou masivní zásah (statisíce až miliony zobrazení) a brandový efekt. Tento typ online reklamy tedy výborně poslouží obzvlášť pro kampaně, jejichž cílem je podpora značky.

Napište nám

a my se vám ozveme zpět do 24 hodin.
Odesláním souhlasíte se zpracováním údajů, protože jinak bychom Vás nemohli kontaktovat.

Nebojte se display reklamy

I přes oblibu textové PPC reklamy ve vyhledávání bannerová online reklama v současnosti co do investic dále roste a je významnou položkou v mediaplánech mnoha velkých a stále častěji i drobných inzerentů.
Pokud chcete, aby se o vás vědělo a víte, že silná značka je základem obchodního úspěchu, rozhodně display reklamu nepodceňujte.

Navrhneme pro vás strategii reklamní kampaně, nastavíme kampaň a nedodáte-li si vlastní, zajistíme tvorbu bannerů.