Užitečné doplňky prohlížečů při linkbuildingu

Comerto / Poradenství & Školení / Odborné články / Článek
Vybrali jsme užitečné bezplatné nástroje a doplňky pro prohlížeče, které Vám při linkbuildingu nebo při práci s množstvím URL usnadní jejich správu a ušetří spousty času.
  • Správa URL v prohlížeči – našli jste řadu cílových stránek, máte je otevřené v mnoha záložkách a potřebujete s nimi dále pracovat? Doplněk Send Tab URLs pro Firefox zkopíruje název a adresy URL všech otevřených záložek a uloží je do seznamu, s kterým lze dále pracovat, např. rychle zaslat jako seznam stránek pro zobrazení atd. Uživatelé Chrome si mohou nainstalovat také zdarma podobný nástroj Export Tabs.
  • Otevření mnoha URL současně – řešení zdarma nabízí pro Firefox doplněk Multi-Links. Můžete otvírat, kopírovat nebo vytvářet záložky na více odkazů současně, stačí pouze vytvořit jejich výběr v seznamu prohlížeče. Podobně pracuje doplněk Linkclump pro uživatele Google Chrome.

Existuje mnoho dalších užitečných doplňků a rozšíření prohlížečů, které mohou být užitečné při budování zpětných odkazů a při práci s webovými stránkami:

Zdroj: http://searchengineland.com/two-must-have-browser-tools-for-link-builders-132916

Další odborné články

Jak vložit 3D fotografii na Facebook a jaké to přináší marketingové výhody
25.10.2018
Martin Mekyska
Facebook nyní nově umožňuje nahrát 3D fotografii pořízenou v režimu Portrét na nejnovějších iPhonech. Tato fotografie potom na Facebooku vytvoří krásný...
Pamatujete si je všechny? Evoluce loga Google Analytics
25.07.2018
Bc. Jakub Šmíd
Google Analytics je služba, kterou naši analytici v Comertu používají častěji než kartáček na zuby. A to si je čistí fakt pravidelně. S podobnou pravidelností...
Facebook: Prohlédněte si reklamy každé stránky (i konkurence)
18.07.2018
Martin Mekyska
Zobrazte si přehled všech reklam jakékoliv stránky na Facebooku. Je to jednoduché!
Google Search Console: Nástroj Kontrola adresy URL
27.06.2018
Martin Mekyska
Do Google Search Console přibyla nová funkce, která vám umožní podívat se na konkrétní zaindexovanou URL adresu očima vyhledávače/robota Google.