Užitečné doplňky prohlížečů při linkbuildingu

Comerto / Poradenství & Školení / Odborné články / Článek
Vybrali jsme užitečné bezplatné nástroje a doplňky pro prohlížeče, které Vám při linkbuildingu nebo při práci s množstvím URL usnadní jejich správu a ušetří spousty času.
  • Správa URL v prohlížeči – našli jste řadu cílových stránek, máte je otevřené v mnoha záložkách a potřebujete s nimi dále pracovat? Doplněk Send Tab URLs pro Firefox zkopíruje název a adresy URL všech otevřených záložek a uloží je do seznamu, s kterým lze dále pracovat, např. rychle zaslat jako seznam stránek pro zobrazení atd. Uživatelé Chrome si mohou nainstalovat také zdarma podobný nástroj Export Tabs.
  • Otevření mnoha URL současně – řešení zdarma nabízí pro Firefox doplněk Multi-Links. Můžete otvírat, kopírovat nebo vytvářet záložky na více odkazů současně, stačí pouze vytvořit jejich výběr v seznamu prohlížeče. Podobně pracuje doplněk Linkclump pro uživatele Google Chrome.

Existuje mnoho dalších užitečných doplňků a rozšíření prohlížečů, které mohou být užitečné při budování zpětných odkazů a při práci s webovými stránkami:

Zdroj: http://searchengineland.com/two-must-have-browser-tools-for-link-builders-132916

Další odborné články

Nedělejte zbytečné chyby: 5 tipů, jak vyzrát na pravopis
31.01.2017
Mgr. Jan Punčochář
Čeština je krásný jazyk, musí se to s ní ale umět. A protože se v dnešní digitální době do webového copywritingu pouští nejspíš víc profesionálů...
Google chystá pro mobily nový oddělený index. Kdo má stránky odladěny pro mobily, bude ve výhodě
18.10.2016
Martin Mekyska
Analytik webových trendů v Google Gary Illyes oznámil, že vznikne nový mobilní index, který bude mít prioritu před indexem stolních počítačů. Co se...
Pokémon Go marketing – Příležitost nebo jen dočasný fenomén?
13.07.2016
Bc. Jakub Hamala
Dnes uplynul přesně týden od vydání hry pro mobilní zařízení Pokémon Go. To, co se během toho týdne stalo, nečekali asi ani borci z Nintenda.
Víte, že Facebook umožňuje vytvořit video/slideshow reklamu z fotografií?
04.07.2016
Martin Mekyska
Nahrajte fotografie do Správce reklam / Power Editoru a Facebook z nich vytvoří nový reklamní formát - Video/Slideshow, který se opět snaží o získání...