Comerto / Odborné poradenství & školení / Odborné články / Nejzajímavější zahraniční blogy a zdroje nejen o SEO a linkbuildingu

Nejzajímavější zahraniční blogy a zdroje nejen o SEO a linkbuildingu

Objevit relevantní zdroje informací na téma budování zpětných odkazů je v českém prostředí často příslovečné hledání v kupce sena. V dnešním článku Vám proto představíme zajímavé zahraniční blogy, které přinášejí aktuální informace nejen pro linkbuildery, ale pro všechny, které zajímá marketing, SEO a tvorba webového obsahu. Všichni jistě známe Seomoz.org, ale co ostatní odborné a důležité zdroje? Které to jsou?
Objevit relevantní zdroje informací na téma budování zpětných odkazů je v českém prostředí často příslovečné hledání v kupce sena. V dnešním článku Vám proto představíme zajímavé zahraniční blogy, které přinášejí aktuální informace nejen pro linkbuildery, ale pro všechny, které zajímá marketing, SEO a tvorba webového obsahu. Všichni jistě známe Seomoz.org, ale co ostatní odborné a důležité zdroje? Které to jsou?

DATA | c_all | seo-zdroje.jpg

Social Triggers (socialtriggers.com)

Výborný blog o sociální psychologii a síle slova, ale přibližuje se také tématům budování zpětných odkazů a zvyšování online prodeje

SpinSucks (spinsucks.com)

SpinSucks pokrývá oblast profesního rozvoje marketingových a PR odborníků v široké škále témat: tradiční PR, krizová komunikace a role reklamy, sociální média, SEO a linkbuilding v praxi. Blogeři zde pomáhají lépe pochopit svět marketingu a PR. 

Neuromarketing (neurosciencemarketing.com/blog)

Blog představuje čtivou formou výzkum neuromarketingu (vliv marketingových podnětů na reakce spotřebitele) a nejnovější poznatky o vlivu neurobrandingu na marketingové rozhodování.

The Bad Pitch Blog (badpitch.blogspot.cz)

Tento zajímavý blog poukazuje zejména na chyby v onine PR a marketingu, kdy nabízí řadu praktických rad a řešení.

PSFK (psfk.com)

Nejlepší specialisté na linkbuilding drží prst na pulsu internetu – nejaktuálnější informace a trendy z oblasti digitální technologie a webu. Čtěte PSFK a pochopíte, jak nové poznatky využít v praxi při rozvoji Vaší firmy.

BuzzFeed (buzzfeed.com)

BuzzFeed je sociálně zaměřený blog, který se zaměřuje na virální marketing a mimo jiné nabízí zajímavá témata jako linkbaiting (ve volném překladu přitahování nebo lákání zpětných odkazů).

ProBlogger (problogger.net)

Pokud chcete pochopit práci blogerů z pohledu budování odkazů, pak je ProBlogger určen právě Vám. Nabízí pohled na linkbuilding z odlišné perspektivy, než při klasickém budování SEO odkazů. Naleznete zde velmi užitečné informace pro online marketing, které se týkají propagace a řízení blogu.

PsyBlog (spring.org.uk)

Tento blog pro linkbuildery je plný užitečných informací o sociální psychologii, kyberpsychologi a psychologii peněz.

Occam's Razor (kaushik.net/avinash)

Informace pro každého, kdo se pohybuje v současném online marketingu. Nabízí technicky zaměřené informace v oblastech měření webu, analýzy pro budování zpětných odkazů a měření dopadu provedených kroků.

Bob Bly's Bly.com (bly.com/blog)

Výborný blog na témata linkbuilding a copywriting. Zabývá se zejména účinky přesvědčivého internetového textu, který dokáže přimět uživatele k akci a zpětné vazbě.

Linkbuildr.com (linkbuildr.com)

Tento magazín je aktualizovaný i několikrát denně a zabývá se tématy v oblastech: linkbuilding, sociální sítě, využití diskusních fór k linkbuildingu nebo upozorňuje na nekalé techniky Black Hat SEO.
 

Je zajímavé sledovat aktuální informace nebo zajímavé myšlenky specialistů z oboru internetového marketingu a poznat jejich strategie a postupy.

 

Zdroj: http://www.buzzstream.com/blog/blogs-every-link-builder-should-read.html

Další odborné články

Podvodné zprávy na Facebooku: Jak ochránit Váš účet?
20.02.2024
Martin Mekyska
Neustále chodí na Facebooku či do Messengeru falešné výstražné zprávy, že Váš profil bude zablokován. Dejte si pozor, ať nepřijdete o Facebook stránku, profil, nebo...
Nová generace obrázků a jeden monopol k tomu
07.11.2022
Václav Piták
Slyšeli jste už o obrázkových formátech WebP, AVIF nebo JPEG XL? Všechny tyto formáty patří do nastupující generace, kterou budeme na našich webech vídat čím dál...
Cookie lišta (dle nových pravidel) pro redakční systém Comerto
03.01.2022
Martin Sikora
Od ledna 2022 je nutné získat souhlas uživatele s použitím cookies či analytických nástrojů a ne jej o nich pouze informovat, jak stačilo doposud. Jak je to u našeho...
Business za časů korony: Dejte zákazníkům vědět, že máte otevřeno a že fungujete i za stávající situace
28.03.2020
Martin Mekyska
Právě se vám dostal do rukou stručný přehled doporučení a nápadů, jak podpořit či nastartovat prodej i v době, kdy musí být ze zákona zavřené provozovny a zákazníci...