Nejzajímavější zahraniční blogy a zdroje nejen o SEO a linkbuildingu

Comerto / Poradenství & Školení / Odborné články / Článek
Objevit relevantní zdroje informací na téma budování zpětných odkazů je v českém prostředí často příslovečné hledání v kupce sena. V dnešním článku Vám proto představíme zajímavé zahraniční blogy, které přinášejí aktuální informace nejen pro linkbuildery, ale pro všechny, které zajímá marketing, SEO a tvorba webového obsahu. Všichni jistě známe Seomoz.org, ale co ostatní odborné a důležité zdroje? Které to jsou?

DATA | c_all | seo-zdroje.jpg

Social Triggers (socialtriggers.com)

Výborný blog o sociální psychologii a síle slova, ale přibližuje se také tématům budování zpětných odkazů a zvyšování online prodeje

SpinSucks (spinsucks.com)

SpinSucks pokrývá oblast profesního rozvoje marketingových a PR odborníků v široké škále témat: tradiční PR, krizová komunikace a role reklamy, sociální média, SEO a linkbuilding v praxi. Blogeři zde pomáhají lépe pochopit svět marketingu a PR. 

Neuromarketing (neurosciencemarketing.com/blog)

Blog představuje čtivou formou výzkum neuromarketingu (vliv marketingových podnětů na reakce spotřebitele) a nejnovější poznatky o vlivu neurobrandingu na marketingové rozhodování.

The Bad Pitch Blog (badpitch.blogspot.cz)

Tento zajímavý blog poukazuje zejména na chyby v onine PR a marketingu, kdy nabízí řadu praktických rad a řešení.

PSFK (psfk.com)

Nejlepší specialisté na linkbuilding drží prst na pulsu internetu – nejaktuálnější informace a trendy z oblasti digitální technologie a webu. Čtěte PSFK a pochopíte, jak nové poznatky využít v praxi při rozvoji Vaší firmy.

BuzzFeed (buzzfeed.com)

BuzzFeed je sociálně zaměřený blog, který se zaměřuje na virální marketing a mimo jiné nabízí zajímavá témata jako linkbaiting (ve volném překladu přitahování nebo lákání zpětných odkazů).

ProBlogger (problogger.net)

Pokud chcete pochopit práci blogerů z pohledu budování odkazů, pak je ProBlogger určen právě Vám. Nabízí pohled na linkbuilding z odlišné perspektivy, než při klasickém budování SEO odkazů. Naleznete zde velmi užitečné informace pro online marketing, které se týkají propagace a řízení blogu.

PsyBlog (spring.org.uk)

Tento blog pro linkbuildery je plný užitečných informací o sociální psychologii, kyberpsychologi a psychologii peněz.

Occam's Razor (kaushik.net/avinash)

Informace pro každého, kdo se pohybuje v současném online marketingu. Nabízí technicky zaměřené informace v oblastech měření webu, analýzy pro budování zpětných odkazů a měření dopadu provedených kroků.

Bob Bly's Bly.com (bly.com/blog)

Výborný blog na témata linkbuilding a copywriting. Zabývá se zejména účinky přesvědčivého internetového textu, který dokáže přimět uživatele k akci a zpětné vazbě.

Linkbuildr.com (linkbuildr.com)

Tento magazín je aktualizovaný i několikrát denně a zabývá se tématy v oblastech: linkbuilding, sociální sítě, využití diskusních fór k linkbuildingu nebo upozorňuje na nekalé techniky Black Hat SEO.
 

Je zajímavé sledovat aktuální informace nebo zajímavé myšlenky specialistů z oboru internetového marketingu a poznat jejich strategie a postupy.

 

Zdroj: http://www.buzzstream.com/blog/blogs-every-link-builder-should-read.html

Další odborné články

Jak vložit 3D fotografii na Facebook a jaké to přináší marketingové výhody
25.10.2018
Martin Mekyska
Facebook nyní nově umožňuje nahrát 3D fotografii pořízenou v režimu Portrét na nejnovějších iPhonech. Tato fotografie potom na Facebooku vytvoří krásný...
Pamatujete si je všechny? Evoluce loga Google Analytics
25.07.2018
Bc. Jakub Šmíd
Google Analytics je služba, kterou naši analytici v Comertu používají častěji než kartáček na zuby. A to si je čistí fakt pravidelně. S podobnou pravidelností...
Facebook: Prohlédněte si reklamy každé stránky (i konkurence)
18.07.2018
Martin Mekyska
Zobrazte si přehled všech reklam jakékoliv stránky na Facebooku. Je to jednoduché!
Google Search Console: Nástroj Kontrola adresy URL
27.06.2018
Martin Mekyska
Do Google Search Console přibyla nová funkce, která vám umožní podívat se na konkrétní zaindexovanou URL adresu očima vyhledávače/robota Google.