Nejzajímavější zahraniční blogy a zdroje nejen o SEO a linkbuildingu

Comerto / Poradenství & Školení / Odborné články / Článek
Objevit relevantní zdroje informací na téma budování zpětných odkazů je v českém prostředí často příslovečné hledání v kupce sena. V dnešním článku Vám proto představíme zajímavé zahraniční blogy, které přinášejí aktuální informace nejen pro linkbuildery, ale pro všechny, které zajímá marketing, SEO a tvorba webového obsahu. Všichni jistě známe Seomoz.org, ale co ostatní odborné a důležité zdroje? Které to jsou?

DATA | c_all | seo-zdroje.jpg

Social Triggers (socialtriggers.com)

Výborný blog o sociální psychologii a síle slova, ale přibližuje se také tématům budování zpětných odkazů a zvyšování online prodeje

SpinSucks (spinsucks.com)

SpinSucks pokrývá oblast profesního rozvoje marketingových a PR odborníků v široké škále témat: tradiční PR, krizová komunikace a role reklamy, sociální média, SEO a linkbuilding v praxi. Blogeři zde pomáhají lépe pochopit svět marketingu a PR. 

Neuromarketing (neurosciencemarketing.com/blog)

Blog představuje čtivou formou výzkum neuromarketingu (vliv marketingových podnětů na reakce spotřebitele) a nejnovější poznatky o vlivu neurobrandingu na marketingové rozhodování.

The Bad Pitch Blog (badpitch.blogspot.cz)

Tento zajímavý blog poukazuje zejména na chyby v onine PR a marketingu, kdy nabízí řadu praktických rad a řešení.

PSFK (psfk.com)

Nejlepší specialisté na linkbuilding drží prst na pulsu internetu – nejaktuálnější informace a trendy z oblasti digitální technologie a webu. Čtěte PSFK a pochopíte, jak nové poznatky využít v praxi při rozvoji Vaší firmy.

BuzzFeed (buzzfeed.com)

BuzzFeed je sociálně zaměřený blog, který se zaměřuje na virální marketing a mimo jiné nabízí zajímavá témata jako linkbaiting (ve volném překladu přitahování nebo lákání zpětných odkazů).

ProBlogger (problogger.net)

Pokud chcete pochopit práci blogerů z pohledu budování odkazů, pak je ProBlogger určen právě Vám. Nabízí pohled na linkbuilding z odlišné perspektivy, než při klasickém budování SEO odkazů. Naleznete zde velmi užitečné informace pro online marketing, které se týkají propagace a řízení blogu.

PsyBlog (spring.org.uk)

Tento blog pro linkbuildery je plný užitečných informací o sociální psychologii, kyberpsychologi a psychologii peněz.

Occam's Razor (kaushik.net/avinash)

Informace pro každého, kdo se pohybuje v současném online marketingu. Nabízí technicky zaměřené informace v oblastech měření webu, analýzy pro budování zpětných odkazů a měření dopadu provedených kroků.

Bob Bly's Bly.com (bly.com/blog)

Výborný blog na témata linkbuilding a copywriting. Zabývá se zejména účinky přesvědčivého internetového textu, který dokáže přimět uživatele k akci a zpětné vazbě.

Linkbuildr.com (linkbuildr.com)

Tento magazín je aktualizovaný i několikrát denně a zabývá se tématy v oblastech: linkbuilding, sociální sítě, využití diskusních fór k linkbuildingu nebo upozorňuje na nekalé techniky Black Hat SEO.
 

Je zajímavé sledovat aktuální informace nebo zajímavé myšlenky specialistů z oboru internetového marketingu a poznat jejich strategie a postupy.

 

Zdroj: http://www.buzzstream.com/blog/blogs-every-link-builder-should-read.html

Další odborné články

Facebook tip -  Úvodní (cover) video místo fotky u firemních stránek
15.06.2017
Bc. Jakub Šmíd
Facebook nám dnes u několika vybraných stránek klientů umožnil nahrávat místo úvodní fotky video. Pojďte se s námi podívat na základní technické...
Nedělejte zbytečné chyby: 5 tipů, jak vyzrát na pravopis
31.01.2017
Mgr. Jan Punčochář
Čeština je krásný jazyk, musí se to s ní ale umět. A protože se v dnešní digitální době do webového copywritingu pouští nejspíš víc profesionálů...
Google chystá pro mobily nový oddělený index. Kdo má stránky odladěny pro mobily, bude ve výhodě
18.10.2016
Martin Mekyska
Analytik webových trendů v Google Gary Illyes oznámil, že vznikne nový mobilní index, který bude mít prioritu před indexem stolních počítačů. Co se...
Pokémon Go marketing – Příležitost nebo jen dočasný fenomén?
13.07.2016
Bc. Jakub Šmíd
Dnes uplynul přesně týden od vydání hry pro mobilní zařízení Pokémon Go. To, co se během toho týdne stalo, nečekali asi ani borci z Nintenda.