Majestic SEO oznámil další rozšíření pro Firefox

Comerto / Poradenství & školení / Odborné články / Majestic SEO oznámil další rozšíření pro Firefox
Služba Majestic SEO oznámila další úspěšné rozšíření pro Firefox umožňující získat důležité statistiky a informace, které potřebuje nejen SEO konzultant.

Jak plugin Firefox Add-On od Majestic SEO vypadá?

Po instalaci se plugin objeví v podobě nenápadné ikony hvězdičky v pravém dolním rohu prohlížeče. Po rozkliknutí se otevře okno, kde naleznete všechny důležité metriky a statistiky. Informace o libovolné URL a svých stránkách umožňují snadno pochopit vzájemné vztahy.

 DATA | c_all | majestic-firefox-seo.jpg

Rozšíření pro Firefox umožňuje zobrazit všechny hlavní metriky.

Příjemné je, že toto rozšíření pro Firefox je zdarma. Pokud ale chcete využít plnou funkčnost pluginu a dosáhnout tak nejlepších výsledků, měli byste jej propojit s placeným účtem na Majestic SEO. Plugin je k dispozici ke stažení na stránkách Firefox Extension Add-ons.

Zdroj a ilustrace: http://www.stateofsearch.com/majestic-seo-firefox-extension-addon/

Další odborné články

Business za časů korony: Dejte zákazníkům vědět, že máte otevřeno a že fungujete i za stávající situace
28.03.2020
Martin Mekyska
Právě se vám dostal do rukou stručný přehled doporučení a nápadů, jak podpořit či nastartovat prodej i v době, kdy musí být ze zákona zavřené provozovny...
Jak co nejvíce pomoci webu v roce 2020?
14.01.2020
Martin Čech
Jděte na to od lesa! Jděte na to přes obsah, který na webu máte nebo plánujete mít. Prozradíme vám několik tajemství, díky kterým získáte zásadní...
Influencer marketing: Vše co jste chtěli vědět o influencer marketingu a báli jste se zeptat
16.09.2019
Martin Mekyska
Influencer marketing je fenoménem poslední doby. Ve zkratce jde o formu propagace, při které využíváte vlivných osob na sociálních sítích, tzv. influencerů.
Co nového v biddingovém světě aneb PROBIDDING 2019
20.05.2019
Martin Čech
Jestliže vás zajímá téma srovnávačů zboží a problematika biddování, pak jste stejně jako my nemohli chybět na konferenci PROBIDDING 2019.