Google Tag Manager – správa měřících kódů zdarma

Comerto / Poradenství & Školení / Odborné články / Článek
Prostředí on-line marketingu a inzerce vyžaduje vkládat do stránek množství různých měřicích kódů. Časem lze v jejich množství snadno ztratit přehled a udržet tyto kódy aktuální začne být problém. Google nyní přichází s novinkou a nabízí správce měřících kódů Google Tag Manager.

Naimplementovat měřící kódy do Google Tag Manageru je velice snadné, již nyní obsahuje šablony pro vložení Google Analytics kódu, konverzního kódu AdWords, AdWords remarketingu a DoubleClick Floodlight kódu. Do budoucna se můžeme těšit na šablony pro další měřící systémy, nejen těch od Google.


Další informace naleznete na oficiálních stránkách Google Tag Manager nebo si můžete přečíst článek Make Analytics Better with Tag Management and a Data Layer.

Další odborné články

Jak vložit 3D fotografii na Facebook a jaké to přináší marketingové výhody
25.10.2018
Martin Mekyska
Facebook nyní nově umožňuje nahrát 3D fotografii pořízenou v režimu Portrét na nejnovějších iPhonech. Tato fotografie potom na Facebooku vytvoří krásný...
Pamatujete si je všechny? Evoluce loga Google Analytics
25.07.2018
Bc. Jakub Šmíd
Google Analytics je služba, kterou naši analytici v Comertu používají častěji než kartáček na zuby. A to si je čistí fakt pravidelně. S podobnou pravidelností...
Facebook: Prohlédněte si reklamy každé stránky (i konkurence)
18.07.2018
Martin Mekyska
Zobrazte si přehled všech reklam jakékoliv stránky na Facebooku. Je to jednoduché!
Google Search Console: Nástroj Kontrola adresy URL
27.06.2018
Martin Mekyska
Do Google Search Console přibyla nová funkce, která vám umožní podívat se na konkrétní zaindexovanou URL adresu očima vyhledávače/robota Google.