8 nejžhavějších tipů pro marketingové prezentace na Facebooku

Comerto / Poradenství & Školení / Odborné články / Článek
Facebook je stále pro mnoho firem platformou č. 1 a proto Vám přinášíme nejžhavější tipy pro kreativní prezentaci.
  1. Prezentační video – obrázky s popisem činnosti jsou jistě zajímavé, ale poutavé video Vašeho výrobku nebo služby bude vyprávět svůj příběh! Video přitáhne mnohem větší pozornost Vašich zákazníků, kteří jej mohou dále sdílet.
  2. Firemní vysílání – zkuste experimentálně vysílat a oslovte své fanoušky netradičním způsobem. Nejlepší čas je mimo běžnou pracovní dobu. Aktualizujte fotografie – do svých příspěvků několikrát týdně vkládejte nové fotografie. V aktualizacích stavů rozhodně nezapadnou jako prostý text.
  3. Sponzorované příspěvky – investice do sponzorovaných příspěvků Vás zviditelní i s opravdu malým rozpočtem. Použijte kreativitu v obsahové stránce, komunikujte a mediálně plánujte.
  4. Nechte své fanoušky rozhodovat – vytvořte pocit naléhavosti a zapojte své příznivce při navrhování prvků Vašeho produktu.
  5. Nástroje plánování – využijte možnosti naplánovat zveřejnění Vaší zprávy v optimálním čase ve spojení se správným zacílením.
  6. Vyhlašujte soutěže – efektivní způsob, jak přilákat nové zákazníky a získat jejich e-mailové adresy pro budoucí e-mail kampaně.
  7. Promyšlený obsah – vytvořte si marketingový plán a jeho body důsledně dodržujte.


Rozhodně nejste první ani poslední, kdo se učí používat marketingové taktiky na Facebooku. Pokud neumíte plně využít všechny možnosti Facebooku a nevíte jak se zde marketingově chovat, využijte služeb specialistů na sociální sítě.

 

Zdroj: http://www.socialmediaexaminer.com/9-facebook-marketing-tips-from-top-experts/

Další odborné články

Jak vložit 3D fotografii na Facebook a jaké to přináší marketingové výhody
25.10.2018
Martin Mekyska
Facebook nyní nově umožňuje nahrát 3D fotografii pořízenou v režimu Portrét na nejnovějších iPhonech. Tato fotografie potom na Facebooku vytvoří krásný...
Pamatujete si je všechny? Evoluce loga Google Analytics
25.07.2018
Bc. Jakub Šmíd
Google Analytics je služba, kterou naši analytici v Comertu používají častěji než kartáček na zuby. A to si je čistí fakt pravidelně. S podobnou pravidelností...
Facebook: Prohlédněte si reklamy každé stránky (i konkurence)
18.07.2018
Martin Mekyska
Zobrazte si přehled všech reklam jakékoliv stránky na Facebooku. Je to jednoduché!
Google Search Console: Nástroj Kontrola adresy URL
27.06.2018
Martin Mekyska
Do Google Search Console přibyla nová funkce, která vám umožní podívat se na konkrétní zaindexovanou URL adresu očima vyhledávače/robota Google.