8 nejžhavějších tipů pro marketingové prezentace na Facebooku

Comerto / Poradenství & Školení / Odborné články / Článek
Facebook je stále pro mnoho firem platformou č. 1 a proto Vám přinášíme nejžhavější tipy pro kreativní prezentaci.
  1. Prezentační video – obrázky s popisem činnosti jsou jistě zajímavé, ale poutavé video Vašeho výrobku nebo služby bude vyprávět svůj příběh! Video přitáhne mnohem větší pozornost Vašich zákazníků, kteří jej mohou dále sdílet.
  2. Firemní vysílání – zkuste experimentálně vysílat a oslovte své fanoušky netradičním způsobem. Nejlepší čas je mimo běžnou pracovní dobu. Aktualizujte fotografie – do svých příspěvků několikrát týdně vkládejte nové fotografie. V aktualizacích stavů rozhodně nezapadnou jako prostý text.
  3. Sponzorované příspěvky – investice do sponzorovaných příspěvků Vás zviditelní i s opravdu malým rozpočtem. Použijte kreativitu v obsahové stránce, komunikujte a mediálně plánujte.
  4. Nechte své fanoušky rozhodovat – vytvořte pocit naléhavosti a zapojte své příznivce při navrhování prvků Vašeho produktu.
  5. Nástroje plánování – využijte možnosti naplánovat zveřejnění Vaší zprávy v optimálním čase ve spojení se správným zacílením.
  6. Vyhlašujte soutěže – efektivní způsob, jak přilákat nové zákazníky a získat jejich e-mailové adresy pro budoucí e-mail kampaně.
  7. Promyšlený obsah – vytvořte si marketingový plán a jeho body důsledně dodržujte.


Rozhodně nejste první ani poslední, kdo se učí používat marketingové taktiky na Facebooku. Pokud neumíte plně využít všechny možnosti Facebooku a nevíte jak se zde marketingově chovat, využijte služeb specialistů na sociální sítě.

 

Zdroj: http://www.socialmediaexaminer.com/9-facebook-marketing-tips-from-top-experts/

Další odborné články

Pokémon Go marketing – Příležitost nebo jen dočasný fenomén?
13.07.2016
Bc. Jakub Hamala
Dnes uplynul přesně týden od vydání hry pro mobilní zařízení Pokémon Go. To, co se během toho týdne stalo, nečekali asi ani borci z Nintenda.
Víte, že Facebook umožňuje vytvořit video/slideshow reklamu z fotografií?
04.07.2016
Martin Mekyska
Nahrajte fotografie do Správce reklam / Power Editoru a Facebook z nich vytvoří nový reklamní formát - Video/Slideshow, který se opět snaží o získání...
Pozor na katalogový spam, nemá nic společného se SEO!
21.04.2016
Mgr. Martin Čech, DiS.
Rádi bychom vás tímto článkem upozornili na počínání webových katalogů, jejichž argumentačně zavádějící nabídky v poslední době stále častěji...
Chcete znát počet zavolání díky reklamní kampani? AdWords - Rozšíření o volání
29.09.2015
Martin Mekyska
Dlouho se o tom jen mluvilo a je to tady! Google právě zavedl do ČR možnost měřit, kolik lidí zavolá na číslo uvedené v reklamní kampani. Takže lze...