8 nejžhavějších tipů pro marketingové prezentace na Facebooku

Comerto / Poradenství & Školení / Odborné články / Článek
Facebook je stále pro mnoho firem platformou č. 1 a proto Vám přinášíme nejžhavější tipy pro kreativní prezentaci.
  1. Prezentační video – obrázky s popisem činnosti jsou jistě zajímavé, ale poutavé video Vašeho výrobku nebo služby bude vyprávět svůj příběh! Video přitáhne mnohem větší pozornost Vašich zákazníků, kteří jej mohou dále sdílet.
  2. Firemní vysílání – zkuste experimentálně vysílat a oslovte své fanoušky netradičním způsobem. Nejlepší čas je mimo běžnou pracovní dobu. Aktualizujte fotografie – do svých příspěvků několikrát týdně vkládejte nové fotografie. V aktualizacích stavů rozhodně nezapadnou jako prostý text.
  3. Sponzorované příspěvky – investice do sponzorovaných příspěvků Vás zviditelní i s opravdu malým rozpočtem. Použijte kreativitu v obsahové stránce, komunikujte a mediálně plánujte.
  4. Nechte své fanoušky rozhodovat – vytvořte pocit naléhavosti a zapojte své příznivce při navrhování prvků Vašeho produktu.
  5. Nástroje plánování – využijte možnosti naplánovat zveřejnění Vaší zprávy v optimálním čase ve spojení se správným zacílením.
  6. Vyhlašujte soutěže – efektivní způsob, jak přilákat nové zákazníky a získat jejich e-mailové adresy pro budoucí e-mail kampaně.
  7. Promyšlený obsah – vytvořte si marketingový plán a jeho body důsledně dodržujte.


Rozhodně nejste první ani poslední, kdo se učí používat marketingové taktiky na Facebooku. Pokud neumíte plně využít všechny možnosti Facebooku a nevíte jak se zde marketingově chovat, využijte služeb specialistů na sociální sítě.

 

Zdroj: http://www.socialmediaexaminer.com/9-facebook-marketing-tips-from-top-experts/

Další odborné články

Facebook tip -  Úvodní (cover) video místo fotky u firemních stránek
15.06.2017
Bc. Jakub Šmíd
Facebook nám dnes u několika vybraných stránek klientů umožnil nahrávat místo úvodní fotky video. Pojďte se s námi podívat na základní technické...
Nedělejte zbytečné chyby: 5 tipů, jak vyzrát na pravopis
31.01.2017
Mgr. Jan Punčochář
Čeština je krásný jazyk, musí se to s ní ale umět. A protože se v dnešní digitální době do webového copywritingu pouští nejspíš víc profesionálů...
Google chystá pro mobily nový oddělený index. Kdo má stránky odladěny pro mobily, bude ve výhodě
18.10.2016
Martin Mekyska
Analytik webových trendů v Google Gary Illyes oznámil, že vznikne nový mobilní index, který bude mít prioritu před indexem stolních počítačů. Co se...
Pokémon Go marketing – Příležitost nebo jen dočasný fenomén?
13.07.2016
Bc. Jakub Šmíd
Dnes uplynul přesně týden od vydání hry pro mobilní zařízení Pokémon Go. To, co se během toho týdne stalo, nečekali asi ani borci z Nintenda.