Vítáme naše nové Comerťátko

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
Rádi bychom do světa vytroubili příjemnou novinu a zároveň jedním dechem pogratulovali naší kolegyni Gabíně, která bez komplikací porodila své třetí mimčo.
Holčička se jmenuje Danuška, přišla na svět 5. března v 3:35 h, váží 3,26 kg a měří 51 cm. 
Přejeme malé Danušce i její mamince hlavně hodně zdraví.  Určitě se také nebudeme zlobit, když maminka malou Danušku bude už od mala připravovat na úžasnou kariérní dráhu grafičky, SEO nebo PPC specialistky v Comertu. :-)Samozřejmě jsme Danušku jaksepatří oslavili a pili na její zdraví. To abychom to její zdraví nenechali jen na náhodě!
Díky Gábo. 


Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.