Vánoční večírek 2014 aneb MODŘÍ už vědí

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
Rok se s rokem sešel. Je tu opět vánoční čas a s ním pořádné firemní veselí v závěru pracovního roku. I my jsme nezůstali nic dlužni tradici a vydali se za novým zážitkem. Tím byla letos Laser Game.

Vybaveni sportovním oblečením jsme zamířili vstříc dosud nezažitému napětí a akci. Tušení, že řada z nás tuto akci nepřežije, se mělo brzy naplnit.

Rozděleni na dva týmy (MODŘÍ vs. ČERVENÍ) jsme absolvovali celkem dvě 15 minutové bojové hry. Někteří zkušení snipeři ostřelovali pěkně zdálky, ale byli i tací nejmenovaní, co se snažili o extrémní boj zblízka včetně hlasitého kvičení.

Již od počátku strhl otěže válečné vřavy na svou stranu tým ČERVENÝCH pod vedením generála Čestmíra a s elitním to střelcem Markem, jak později ukázala výsledková listina. Způsobem gerilového boje, zapojením důvtipu, nekoordinovanou a tudíž těžko odhalitelnou taktikou se povedlo ČERVENÝM totálně vyhladit tým MODRÝCH. Co k tomu dodat, možná jen obligátní: „MODŘÍ UŽ VĚDÍ!“.

Laser Game

Pro milovníky statistických dat

V první hře dosáhli MODŘÍ 19 300 bodů, ČERVENÍ 28 050. Nejlepším střelcem byl zabiják Marek s 63 zásahy do těl soupeřů při 364 výstřelech. Nejlepší úspěšnost zásahu měl Meky (29%), škoda pro MODRÉ, že vystřelil pouze 87x. Nejčastější mrtvolkou byla Áda (58x), které pravděpodobně nefungoval již zmíněný boj z blízka.

Ve druhé hře opět ovládli bitevní pole ČERVENÍ (19 150 bodů), MODŘÍ dosáhli 4 050 bodů. Nejlepším vrahounem byl opět Marek s 81 zásahy, nejlepší mušku měl zase Meky (27% úspěšnosti zásahů) a nejčastější obětí byla opět Áda (60x).

Jak si nalít mamuta

Vypocené tekutiny a vyběhaná kila jsme se rozhodli doplnit v nedaleké restauraci Mamut Pub & Cafe. Odpočinek byl zasloužený, jídlo chutné (až na jednu výjimku) a zábava více než přátelská :)

Vánoční večírek 2014 - Restaurace Mamut

V průběhu večera jsme také přišli na to, jak si NALÍT MAMUTA. U zrodu teorie stáli, resp. seděli Dava, Marek a Martin. Někteří z nás se navíc ocitli v izolaci na Aljašce - tak se začalo říkat tajemnému konci stolu, kde především dámské osazenstvo plánovalo revoluci, která měla proběhnout kolem půlnoci. Vše, co přišlo poté, již spadá do škatulky „Firemní tajemství“, která bude opět otevřena až zase za rok.

 

PS: 23. 12. nás čekají ještě malé firemní zabijačkové hody, držte nám palce!

Chcete se o nás dozvědět více?

6 let Comerta: Exkurze po brněnských brownfieldech a čuchání výfukových zplodin
25.04.2017
Mgr. Jan Punčochář
Je to šest let, co se pár nadšenců sešlo, aby založili Comerto. Rozhodli jsme se, že nejlepším způsobem, jak takové výročí oslavit, je procházka zapadlými...
Jaký byl SEO restart 2016?
08.07.2016
Mgr. Martin Čech, DiS.
Byli jsme u toho, když se restartovalo SEO. V červnu jsme navštívili pražskou konferenci SEO Restart 2016, abychom načerpali nové odborné poznatky a tipy...
Co přinesla Nekonference Vyhledávače zboží 2016?
23.05.2016
Mgr. Martin Čech, DiS.
Nebyli jste na Nekonferenci 2016 konané 19. 5. v Brně? Nevadí. Comerto na konferenci nechybělo a ty nejdůležitější informace jsme pro vás sepsali v tomto...
Bylo nám 5
05.05.2016
Mgr. Martin Čech, DiS.
Nejedná se o volné pokračování humoristického románu Karla Poláčka, ale konstatování faktu, že Comerto sfouklo 5 svíček na svém narozeninovém dortu...