Vánoční večírek 2014 aneb MODŘÍ už vědí

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
Rok se s rokem sešel. Je tu opět vánoční čas a s ním pořádné firemní veselí v závěru pracovního roku. I my jsme nezůstali nic dlužni tradici a vydali se za novým zážitkem. Tím byla letos Laser Game.

Vybaveni sportovním oblečením jsme zamířili vstříc dosud nezažitému napětí a akci. Tušení, že řada z nás tuto akci nepřežije, se mělo brzy naplnit.

Rozděleni na dva týmy (MODŘÍ vs. ČERVENÍ) jsme absolvovali celkem dvě 15 minutové bojové hry. Někteří zkušení snipeři ostřelovali pěkně zdálky, ale byli i tací nejmenovaní, co se snažili o extrémní boj zblízka včetně hlasitého kvičení.

Již od počátku strhl otěže válečné vřavy na svou stranu tým ČERVENÝCH pod vedením generála Čestmíra a s elitním to střelcem Markem, jak později ukázala výsledková listina. Způsobem gerilového boje, zapojením důvtipu, nekoordinovanou a tudíž těžko odhalitelnou taktikou se povedlo ČERVENÝM totálně vyhladit tým MODRÝCH. Co k tomu dodat, možná jen obligátní: „MODŘÍ UŽ VĚDÍ!“.

Laser Game

Pro milovníky statistických dat

V první hře dosáhli MODŘÍ 19 300 bodů, ČERVENÍ 28 050. Nejlepším střelcem byl zabiják Marek s 63 zásahy do těl soupeřů při 364 výstřelech. Nejlepší úspěšnost zásahu měl Meky (29%), škoda pro MODRÉ, že vystřelil pouze 87x. Nejčastější mrtvolkou byla Áda (58x), které pravděpodobně nefungoval již zmíněný boj z blízka.

Ve druhé hře opět ovládli bitevní pole ČERVENÍ (19 150 bodů), MODŘÍ dosáhli 4 050 bodů. Nejlepším vrahounem byl opět Marek s 81 zásahy, nejlepší mušku měl zase Meky (27% úspěšnosti zásahů) a nejčastější obětí byla opět Áda (60x).

Jak si nalít mamuta

Vypocené tekutiny a vyběhaná kila jsme se rozhodli doplnit v nedaleké restauraci Mamut Pub & Cafe. Odpočinek byl zasloužený, jídlo chutné (až na jednu výjimku) a zábava více než přátelská :)

Vánoční večírek 2014 - Restaurace Mamut

V průběhu večera jsme také přišli na to, jak si NALÍT MAMUTA. U zrodu teorie stáli, resp. seděli Dava, Marek a Martin. Někteří z nás se navíc ocitli v izolaci na Aljašce - tak se začalo říkat tajemnému konci stolu, kde především dámské osazenstvo plánovalo revoluci, která měla proběhnout kolem půlnoci. Vše, co přišlo poté, již spadá do škatulky „Firemní tajemství“, která bude opět otevřena až zase za rok.

 

PS: 23. 12. nás čekají ještě malé firemní zabijačkové hody, držte nám palce!

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.