Tak co, už nás vidíte?

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
Od dubna nám to plápolá nad Brnem! Nové firemní vlajky vyvěšené před budovou firmy byly předzvěstí dalších změn, v nichž jsme pokračovali v tomto měsíci. Po firemních vlajkách jsme si nainstalovali na budovu také čelní propagační plachtu s logem a názvem firmy.

Nyní jsme ve velkém očekávání. Od těchto změn si slibujeme, že si kolemjdoucí všimnou, kdože to vlastně v budově sídlí. Mimo jiné také doufáme, že klienti mířící k nám na schůzky, nás budou moci konečně lépe najít. S tímto faktem je spojeno i ladění vnitřního navigačního systému tabulí v samotné budově. Vše by mělo završit dokončení nové kanceláře, kterou vám přestavíme v některé z dalších fotoreportáží ze zákulisí firmy!

Instalace plachty

 

Věšení vlajky

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.