Školili jsme online marketing v Regionální hospodářské komoře Brno

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
V úterý 23. února 2016 jsme velmi podrobně školili základy online marketingu v Regionální hospodářské komoře Brno. Naše odborná přednáška se nesla v duchu základních principů online marketingu, které pro někoho mohly být osvěžením paměti, pro jiné zase zcela novou inspirací.

Na konkrétních případech jsme ukázali, jak je důležité vyhodnocovat data, která můžeme z online propagace vytěžit, hned vedle zvýšení prodeje výrobků / služeb nebo většího šíření povědomí o značce.

Díky dobře nastavené webové analytice a kvalitnímu systému reportingu totiž zjistíte více o výkonu jednotlivých kanálů online marketingu a budete přesně vědět, na který z nich se více zaměřit, který z nich vám přináší nejvíce zisku – zjednodušeně řečeno.

Ve třech hodinách výkladu jsme publiku složenému z majitelů firem i marketingových a PR pracovníků přiblížili celou řadu témat:

Školení webové analytiky, remarketingu a sociálních sítí v Regionální hospodářské komoře Brno

Přednášku jsme pojali jako pomyslné dveře do světa online marketingu. A jak podtitul “Chcete více zákazníků – buďte vidět” praví, tak nejen že bude vaše společnost těm správným lidem více na očích, ale ještě nemusíte zbytečně utrácet drahocenný rozpočet tam, kde to nemá efekt.

Můžete se těšit na další přednášky a workshopy z naší dílny.

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.