Říjnové minigolfování s Comertem

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
Fotografická reportáž z naší další firemní akce je tu. Jelikož jsme v září měli docela dost práce a zdá se, že jsme ji zvládli bez větších psychických obětí, rozhodlo se naše hodné vedení pozvat nás na firemní turnaj v minigolfu.


DATA | c_minigolf | minigolf-listky.jpgHráčská úroveň byla různorodá, takže poslední v pořadí dokázal nastřádat úctyhodných 75 bodů (holt více je někdy méně). Vítěz zvládl 19 hřišť na 45 pokusů. Přestože se některým pletly kaštany s hracím míčkem, nikdo se nezranil a i dítka našich kolegyň si to zdá se náramně užila.

Následně jsme v blízké restauraci „U kormidla“ změnili směr našeho počínání a začali jsme sportem zdecimovaná těla přetvářet v úložné prostory na steaky, palačinky, těstoviny a další pochoutky. Mimochodem opětovné díky našim šéfům za skvělou večeři. Závěrem jen dodáme, že skalní jádro vydrželo nápor zábavy téměř do 1 hodiny ranní, kdy se radikálnější frakce (Marek, Adéla, Vojta) odtrhla a pokračovala hledat nové zážitky do temných uliček Brna.

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.