Předvánoční comerťácký motovečírek

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
Mrkněte, jak jsme do vánočního času vjeli plnou rychlostí. Nejedná se o natáčení dalšího pokračování úspěšného filmu Rivalové, ale o předvánoční večírek naší firmy. Celé motokárové klání, spojené se slavnostní večeří, proběhlo v brněnské Kart Aréně.

                                                                             

Původně jsme měli v plánu provést během vánočního večírku přepadení ČNB, ale poté, co banka záměrně ze strachu snížila hodnotu české koruny, jsme svou pozornost přesunuli směrem k motokárám, kde jsme využili námi zakoupené kukly.

O zábavu bylo postaráno, zdravá rivalita nechyběla a každý z nás si dráhu vyzkoušel vícekrát, někteří dokonce i 5x. Nejšikovnější závodníci stihli za 10 minut obkroužit až 24 kol. Nejlepší čas za 1 kolo pro sebe urval Kuba Hamala a vytvořil tak firemní rekord v čase 24,198 s.

PS: pokud poznáte některého zakuklence na fotce, pak u nás máte pozvání na chutnou snídani.

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.