PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.

Comerto PPC workshop - efektivní správa ppc reklamy

V průběhu pátku 2. února 2018 jsme probrali veškeré nové poznatky, týkající se optimalizace PPC reklamy. A to od založení kampaní, přes jejich správu, až po detailní vyhodnocení.

Každý z Comerta přispěl jeho vlastními osvědčenými tipy a triky. Díky tomu můžou ostatní rychle a efektivně využít tato nová kouzla pro inzertní účty klientů, o které se starají.

Postřehy z PPC workshopu jsou pro nás velmi hodnotné zejména v tom, že můžeme začít používat něco, co někdo jiný už předem vyzkoušel a nemusíme již vše testovat od začátku.

Řešili jsme intenzivně a komplexně PPC (proklikové) kampaně například v těchto systémech:

  • Google AdWords,
  • Seznam Sklik,
  • Facebook Ads.

Padla rovněž řeč o Open Refine a Google Tag Manageru. Tyto nástroje je také výhodné používat při správě inzerce v PPC systémech.

Vzhledem k tomu, že byl tento workshop mega přínosný a pěstování hlubokého know-how je potřeba, tak už se těšíme na další dýchánek, který se tentokrát bude týkat optimalizace srovnávačů zboží.

My kluci z Comerta, co spolu sedíme, vám ty PPC prostě zlepšíme ;)

 

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
6 let Comerta: Exkurze po brněnských brownfieldech a čuchání výfukových zplodin
25.04.2017
Mgr. Jan Punčochář
Je to šest let, co se pár nadšenců sešlo, aby založili Comerto. Rozhodli jsme se, že nejlepším způsobem, jak takové výročí oslavit, je procházka zapadlými...