Comerto / O nás / Co se u nás děje / Podzimní výšlap s minigolfem

Podzimní výšlap s minigolfem

Práci zdar, výletu taktéž. Nečekanou firemní přespolní túru nám vedení firmy naordinovalo na 16. 9. odpoledne za účelem odreagování od pracovních starostí.
Práci zdar, výletu taktéž. Nečekanou firemní přespolní túru nám vedení firmy naordinovalo na 16. 9. odpoledne za účelem odreagování od pracovních starostí.
DATA | clanky | 2015_vylet_golf.jpg

Vystartovali jsme z Králova Pole, k nelibosti některých z nás skutečně pěšky se zapojením vlastních nohou (neboť po trase, která byla naplánována, prostě MHD nejede a nepojede). Nakonec to všichni zvládli a přes Palackého vrch jsme lesními cestami doklopýtali až k Brněnské přehradě, přesněji na minigolf u přístaviště.

Rozděleni do skupinek po dvou jsme rozpoutali bratrovražedný firemní boj. S golfovou holí v pravé ruce a pivem v levé to šlo některým hráčům obzvláště dobře. Jako nejlepší tým se ukázalo duo Meky a EmČé, kteří na pokoření osmnácti jamek potřebovali celkem 104 údery. Absolutním vítězem mezi jednotlivci se stal Siky, jenž dosáhl diskutabilního výsledku 44 úderů, neboť neměl pivní handicap.

Schváceni takto namáhavou hrou a nadlidskými sportovními výkony jsme následně oslavili vítěze i poražené v nedaleké restauraci Vingl. Odměnou za celodenní „námahu“ nám bylo chutné jídlo a především skvělá zábava u stolu. Přestože jsme byli od radosti dosti hluční, jedná se o další z podniků, kam se můžeme s klidným srdcem vrátit.

Takže konec dobrý, všechno dobré. A již se těšíme na příště.


Chcete se o nás dozvědět více?

Aby weby našich klientů hladce běžely…
04.04.2024
Martin Sikora
Neustále se snažíme našim klientům zajišťovat kvalitní služby, nejen co se týče obsahové stránky webových prezentací, ale i jejich technického pozadí a proto jsme...
Jak se aktuálně autem dostanete do Comerta i přes dopravní omezení
29.03.2022
Martin Sikora
Aktualizace 7.7. 2022: Palackého třída je již plně průjezdná, při cestě k nám tedy nezaznamenáte níže popsaná omezení. Rekonstrukce tramvajové trati v ulici Palackého...
Informace k nedostupnosti serverů dne 6.9.2021
06.09.2021
Martin Sikora
Dne 6. 9. 2021 odpoledne byly nedostupné některé naše servery, na kterých jsou umístěny i weby některých našich klientů. Nedostupnost byla způsobena rozsáhlým výpadkem...
Exkurze do Filmových ateliérů ve Zlíně
27.11.2019
Martin Mekyska
Jednoho krásného podzimního dne jsme se vydali do Zlína načerpat novou inspiraci a energii na další aktivity pro naše klienty.