Podzimní výšlap s minigolfem

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
Práci zdar, výletu taktéž. Nečekanou firemní přespolní túru nám vedení firmy naordinovalo na 16. 9. odpoledne za účelem odreagování od pracovních starostí.
DATA | clanky | 2015_vylet_golf.jpg

Vystartovali jsme z Králova Pole, k nelibosti některých z nás skutečně pěšky se zapojením vlastních nohou (neboť po trase, která byla naplánována, prostě MHD nejede a nepojede). Nakonec to všichni zvládli a přes Palackého vrch jsme lesními cestami doklopýtali až k Brněnské přehradě, přesněji na minigolf u přístaviště.

Rozděleni do skupinek po dvou jsme rozpoutali bratrovražedný firemní boj. S golfovou holí v pravé ruce a pivem v levé to šlo některým hráčům obzvláště dobře. Jako nejlepší tým se ukázalo duo Meky a EmČé, kteří na pokoření osmnácti jamek potřebovali celkem 104 údery. Absolutním vítězem mezi jednotlivci se stal Siky, jenž dosáhl diskutabilního výsledku 44 úderů, neboť neměl pivní handicap.

Schváceni takto namáhavou hrou a nadlidskými sportovními výkony jsme následně oslavili vítěze i poražené v nedaleké restauraci Vingl. Odměnou za celodenní „námahu“ nám bylo chutné jídlo a především skvělá zábava u stolu. Přestože jsme byli od radosti dosti hluční, jedná se o další z podniků, kam se můžeme s klidným srdcem vrátit.

Takže konec dobrý, všechno dobré. A již se těšíme na příště.


Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.