Odborná přednáška pro OHK Brno-venkov

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
Ve středu 25. listopadu 2015 jsme díky partnerské spolupráci s Okresní hospodářskou komorou Brno-venkov realizovali odbornou přednášku „Využijte internet pro lepší prezentaci Vaší firmy“.


DATA | /clanky/skoleni-komora | logo-komora.pngInformačně-prezentační setkání konané v sídle OHK Brno-venkov (Brno - Charbulova 168) bylo určeno pro majitele firem a pracovníky zodpovědné za firemní marketing. 

Na přednášce byla prezentována níže uvedená témata:

  • Nové možnosti propagace na internetu.
  • Jak účinně zvýšit návštěvnost firemního webu a zefektivnit jeho propagaci.
  • Příklady jednotlivých technik online marketingu pro různé typy firem.
  • Případové studie, ukázky výsledků na konkrétních příkladech.

Závěr přednášky byl věnován diskuzi k jednotlivým bodům a řešení konkrétních dotazů ze strany posluchačů.

Posluchači se na dvouhodinové přednášce dozvěděli především to, jak zlepšit návštěvnost a obchodní výsledky svého webu. Zjistili mimo jiné v krátkosti, co je to dynamický remarketing, content marketing, SEO, obchodní účinnost webu, získali informace o možnostech využití YouTube reklamy nebo Facebooku pro potřeby zviditelnění své firmy

 

Jsme rádi, že jsme mohli posluchačům odhalit nové možnosti propagace a věříme, že jim nově získané vědomosti pomohou lépe investovat finanční prostředky do marketingu a účelněji využívat efektivních technik online propagace.

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.