Obnovili jsme osobní certifikaci Google AdWords!

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
Comertu se opět podařilo zvýšit svou firemní odbornost v oblasti PPC díky osobní certifikaci Mgr. Martina Čecha a Mgr. Jana Punčocháře, kteří dne 11. 7. 2013 úspěšně absolvovali zkoušku „Pokročilý test Inzerce ve vyhledávací síti“.

Google Qualified IndividualCo je osobní certifikace Google AdWords?

Jedná se o oficiální certifikát společnosti Google, který celosvětově garantuje odborné znalosti jeho držitele.  Certifikát je zárukou odborné způsobilosti pro oblast PPC. Získá ho pouze osoba s pokročilými znalostmi doporučených postupů a nejnovějších nástrojů AdWords pro profesionální správu a optimalizaci PPC kampaní.
 
 

Co přinese certifikace našim klientům?

Certifikace Google AdWords je pro naše klienty (stávající i budoucí) především zárukou kvality poskytovaných odborných služeb pro oblast PPC reklamy. PPC kampnaně od společnosti Comerto pro vás budou efektivnější s ohledem na výkon i náklady.

Pokud potřebujete poradit, nebo rovnou realizovat PPC, pak se na nás kdykoliv obraťte.

Co znamená zisk certifikátu pro nás?

Certifikát je pro nás především motivací ke zkvalitňování služeb a podporou odborného rozvoje firmy. Naším plánem je zvládnutí certifikace v dalších souvisejících oblastech, které nám pomohou se zdokonalovat a získat z online marketingu maximální efekt pro vaši firmu!

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.