Comerto / O nás / Co se u nás děje / Obnovili jsme osobní certifikaci Google AdWords!

Obnovili jsme osobní certifikaci Google AdWords!

Comertu se opět podařilo zvýšit svou firemní odbornost v oblasti PPC díky osobní certifikaci Mgr. Martina Čecha a Mgr. Jana Punčocháře, kteří dne 11. 7. 2013 úspěšně absolvovali zkoušku „Pokročilý test Inzerce ve vyhledávací síti“.
Comertu se opět podařilo zvýšit svou firemní odbornost v oblasti PPC díky osobní certifikaci Mgr. Martina Čecha a Mgr. Jana Punčocháře, kteří dne 11. 7. 2013 úspěšně absolvovali zkoušku „Pokročilý test Inzerce ve vyhledávací síti“.

Google Qualified IndividualCo je osobní certifikace Google AdWords?

Jedná se o oficiální certifikát společnosti Google, který celosvětově garantuje odborné znalosti jeho držitele.  Certifikát je zárukou odborné způsobilosti pro oblast PPC. Získá ho pouze osoba s pokročilými znalostmi doporučených postupů a nejnovějších nástrojů AdWords pro profesionální správu a optimalizaci PPC kampaní.
 
 

Co přinese certifikace našim klientům?

Certifikace Google AdWords je pro naše klienty (stávající i budoucí) především zárukou kvality poskytovaných odborných služeb pro oblast PPC reklamy. PPC kampnaně od společnosti Comerto pro vás budou efektivnější s ohledem na výkon i náklady.

Pokud potřebujete poradit, nebo rovnou realizovat PPC, pak se na nás kdykoliv obraťte.

Co znamená zisk certifikátu pro nás?

Certifikát je pro nás především motivací ke zkvalitňování služeb a podporou odborného rozvoje firmy. Naším plánem je zvládnutí certifikace v dalších souvisejících oblastech, které nám pomohou se zdokonalovat a získat z online marketingu maximální efekt pro vaši firmu!

Chcete se o nás dozvědět více?

Jak se aktuálně autem dostanete do Comerta i přes dopravní omezení
29.03.2022
Martin Sikora
Aktualizace 7.7. 2022: Palackého třída je již plně průjezdná, při cestě k nám tedy nezaznamenáte níže popsaná omezení. Rekonstrukce tramvajové trati v ulici Palackého...
Informace k nedostupnosti serverů dne 6.9.2021
06.09.2021
Martin Sikora
Dne 6. 9. 2021 odpoledne byly nedostupné některé naše servery, na kterých jsou umístěny i weby některých našich klientů. Nedostupnost byla způsobena rozsáhlým výpadkem...
Exkurze do Filmových ateliérů ve Zlíně
27.11.2019
Martin Mekyska
Jednoho krásného podzimního dne jsme se vydali do Zlína načerpat novou inspiraci a energii na další aktivity pro naše klienty.
Podpořili jsme dobrou věc - Zachránili jsme web gospelovému spolku Duše zpívej
02.08.2019
Martin Mekyska
Rozpadá se vám web nebo jej nelze jednoduše upravovat tak, aniž by tato akce zkonzumovala značné množství času? Oslovte nás, rádi pomůžeme. Podobně to udělal zlínský...