Comerto / O nás / Co se u nás děje / Obnovili jsme osobní certifikaci Google AdWords!

Obnovili jsme osobní certifikaci Google AdWords!

Comertu se opět podařilo zvýšit svou firemní odbornost v oblasti PPC díky osobní certifikaci Mgr. Martina Čecha a Mgr. Jana Punčocháře, kteří dne 11. 7. 2013 úspěšně absolvovali zkoušku „Pokročilý test Inzerce ve vyhledávací síti“.
Comertu se opět podařilo zvýšit svou firemní odbornost v oblasti PPC díky osobní certifikaci Mgr. Martina Čecha a Mgr. Jana Punčocháře, kteří dne 11. 7. 2013 úspěšně absolvovali zkoušku „Pokročilý test Inzerce ve vyhledávací síti“.

Google Qualified IndividualCo je osobní certifikace Google AdWords?

Jedná se o oficiální certifikát společnosti Google, který celosvětově garantuje odborné znalosti jeho držitele.  Certifikát je zárukou odborné způsobilosti pro oblast PPC. Získá ho pouze osoba s pokročilými znalostmi doporučených postupů a nejnovějších nástrojů AdWords pro profesionální správu a optimalizaci PPC kampaní.
 
 

Co přinese certifikace našim klientům?

Certifikace Google AdWords je pro naše klienty (stávající i budoucí) především zárukou kvality poskytovaných odborných služeb pro oblast PPC reklamy. PPC kampnaně od společnosti Comerto pro vás budou efektivnější s ohledem na výkon i náklady.

Pokud potřebujete poradit, nebo rovnou realizovat PPC, pak se na nás kdykoliv obraťte.

Co znamená zisk certifikátu pro nás?

Certifikát je pro nás především motivací ke zkvalitňování služeb a podporou odborného rozvoje firmy. Naším plánem je zvládnutí certifikace v dalších souvisejících oblastech, které nám pomohou se zdokonalovat a získat z online marketingu maximální efekt pro vaši firmu!

Chcete se o nás dozvědět více?

Aby weby našich klientů hladce běžely…
04.04.2024
Martin Sikora
Neustále se snažíme našim klientům zajišťovat kvalitní služby, nejen co se týče obsahové stránky webových prezentací, ale i jejich technického pozadí a proto jsme...
Jak se aktuálně autem dostanete do Comerta i přes dopravní omezení
29.03.2022
Martin Sikora
Aktualizace 7.7. 2022: Palackého třída je již plně průjezdná, při cestě k nám tedy nezaznamenáte níže popsaná omezení. Rekonstrukce tramvajové trati v ulici Palackého...
Informace k nedostupnosti serverů dne 6.9.2021
06.09.2021
Martin Sikora
Dne 6. 9. 2021 odpoledne byly nedostupné některé naše servery, na kterých jsou umístěny i weby některých našich klientů. Nedostupnost byla způsobena rozsáhlým výpadkem...
Exkurze do Filmových ateliérů ve Zlíně
27.11.2019
Martin Mekyska
Jednoho krásného podzimního dne jsme se vydali do Zlína načerpat novou inspiraci a energii na další aktivity pro naše klienty.