Letní grilovačka na parníku

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
Když soustředěně pracujeme na projektech, tak to často vypadá, že se z některých z nás doslova kouří. Tentokrát jsme však stav věcí budoucích trošku pozměnili – kouřilo se z paluby parníku. Nebojte, žádnou loď jsme nezapálili, přestože to tak z dálky vypadalo.

Ve čtvrtek 18. 7. jsme uspořádali firemní odpočinkové odpoledne. Skvělá firemní party se záhy proměnila v grilovací show, turnaj v badmintonu i petánque. Někteří s nás měli možnost se proletět s AR Dronem i s klasickou helikoptérou.

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.