Exkurze do nové zasedací místnosti!

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
Zveme Vás do naší nové zasedačky…

Pro rok 2013 jsme si nadělili zcela novou zasedací místnost, která je konečně důstojným a reprezentativním místem pro vedení firemních jednání. Využíváme ji nejen při jednání s klienty, ale i při pracovních pohovorech a firemních poradách. Jelikož firma pořád roste a nových klientů přibývá, bylo načase rozšířit firemní prostory, neboť původní zasedací místnost už zcela nedostačovala našim nárokům.

Jak vznikala nová zasedačka?

Firma zakoupila veškerý materiál dle doporučení interiérových návrhářek Leony Juránkové a Gabriely Hájkové, které celou koncepci a vybavení prostoru ladily jak jinak, než podle firemních barev. Po jasném vysvětlení, jakže by to celé mělo ve finále vypadat, jsme se pustili do díla. Ať už kodéři, SEO či PPC specialisti – všichni pomohli natolik zdatně, že během 2 dnů se původní neobyvatelný prostor stal opravdu útulným firemním interiérem. Posuďte sami!

Před rekonstrukcí

Po rekonstrukci

Prostor zasedací místnosti se skládá ze 2 částí:

  • Menší jednací místo zařízené spíše jako „obyváček“ pro 2 – 3 lidi.
  • Větší „zasedačka“, které dominuje masivní stůl, je primárně určena pro jednání s klienty a firemní porady.

Pár přání závěrem

Nezbývá než nové zasedací místnosti popřát dlouhé roky bezproblémového užívání. A také tajně doufat, že bychom si tu občas mohli uspořádat firemní filmový večer nebo PlayStation party. Těšíme se na Vás v naší nové firemní zasedačce! 

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.