Do třetího roku jsme vystartovali ze závodních boxů!

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
Je za námi oslava druhých narozenin naší firmy, která proběhla 5. dubna. Narozeniny jsme zahájili půlením dortu a společným přípitkem, na který jsme navázali automobilovými závody se šampaňským jako odměnou pro vítěze.

  

Firemní autodráha byla téměř 2 hodiny v obležení. Přestože tento závod lákal spíše pánské osazenstvo, zazávodila si nakonec i hezčí a něžnější polovička naší firmy. Velký podíl žen byl také v servisních týmech závodníků, což se mimo jiné odrazilo na výsledcích některých z nás. Zvláště když při vypadení závodní formulky bylo autíčko vraceno na trať v soupeřově dráze a navíc zadní částí ve směru jízdy. Vítěz nakonec nebyl s jistotou určen, proto byli šampaňským poctěni všichni účastníci tohoto strhujícího závodu.

  

Automobilové opojení bylo vystřídáno hrou Activity, kde si hlavní slovo vzala naše děvčata (Kuba nesl hrdě jako jediný muž svůj úděl). Přestože hráli jen 4 účastníci, jejich pantomimické výkony nejednou dovedly početné obecenstvo k záchvatům smíchu. Tudíž zbytek nás měl o zábavu postaráno, aniž bychom museli vyvíjet jakékoliv Activity :).

Večer se pomalu blížil a naše zmožená a vyhladovělá skupinka se rozhodla doplnit energii v nějaké blízké restauraci. Volba padla na stylovou a velmi útulnou zámeckou restauraci Moname. Zde jsme pojedli, co jsme mohli a celé naše gurmánské řádění zakončili kafíčkem s dezerty.

Následný pozdně večerní pivní maratón po různých hospodách města brněnského je již méně jasně zdokumentován, přesto lze s určitostí říci, že byl tou pravou tečkou za opravdu povedeným narozeninovým dnem.

 

 

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.