Comerto / O nás / Co se u nás děje / Do třetího roku jsme vystartovali ze závodních boxů!

Do třetího roku jsme vystartovali ze závodních boxů!

Je za námi oslava druhých narozenin naší firmy, která proběhla 5. dubna. Narozeniny jsme zahájili půlením dortu a společným přípitkem, na který jsme navázali automobilovými závody se šampaňským jako odměnou pro vítěze.
Je za námi oslava druhých narozenin naší firmy, která proběhla 5. dubna. Narozeniny jsme zahájili půlením dortu a společným přípitkem, na který jsme navázali automobilovými závody se šampaňským jako odměnou pro vítěze.

  

Firemní autodráha byla téměř 2 hodiny v obležení. Přestože tento závod lákal spíše pánské osazenstvo, zazávodila si nakonec i hezčí a něžnější polovička naší firmy. Velký podíl žen byl také v servisních týmech závodníků, což se mimo jiné odrazilo na výsledcích některých z nás. Zvláště když při vypadení závodní formulky bylo autíčko vraceno na trať v soupeřově dráze a navíc zadní částí ve směru jízdy. Vítěz nakonec nebyl s jistotou určen, proto byli šampaňským poctěni všichni účastníci tohoto strhujícího závodu.

  

Automobilové opojení bylo vystřídáno hrou Activity, kde si hlavní slovo vzala naše děvčata (Kuba nesl hrdě jako jediný muž svůj úděl). Přestože hráli jen 4 účastníci, jejich pantomimické výkony nejednou dovedly početné obecenstvo k záchvatům smíchu. Tudíž zbytek nás měl o zábavu postaráno, aniž bychom museli vyvíjet jakékoliv Activity :).

Večer se pomalu blížil a naše zmožená a vyhladovělá skupinka se rozhodla doplnit energii v nějaké blízké restauraci. Volba padla na stylovou a velmi útulnou zámeckou restauraci Moname. Zde jsme pojedli, co jsme mohli a celé naše gurmánské řádění zakončili kafíčkem s dezerty.

Následný pozdně večerní pivní maratón po různých hospodách města brněnského je již méně jasně zdokumentován, přesto lze s určitostí říci, že byl tou pravou tečkou za opravdu povedeným narozeninovým dnem.

 

 

Chcete se o nás dozvědět více?

Aby weby našich klientů hladce běžely…
04.04.2024
Martin Sikora
Neustále se snažíme našim klientům zajišťovat kvalitní služby, nejen co se týče obsahové stránky webových prezentací, ale i jejich technického pozadí a proto jsme...
Jak se aktuálně autem dostanete do Comerta i přes dopravní omezení
29.03.2022
Martin Sikora
Aktualizace 7.7. 2022: Palackého třída je již plně průjezdná, při cestě k nám tedy nezaznamenáte níže popsaná omezení. Rekonstrukce tramvajové trati v ulici Palackého...
Informace k nedostupnosti serverů dne 6.9.2021
06.09.2021
Martin Sikora
Dne 6. 9. 2021 odpoledne byly nedostupné některé naše servery, na kterých jsou umístěny i weby některých našich klientů. Nedostupnost byla způsobena rozsáhlým výpadkem...
Exkurze do Filmových ateliérů ve Zlíně
27.11.2019
Martin Mekyska
Jednoho krásného podzimního dne jsme se vydali do Zlína načerpat novou inspiraci a energii na další aktivity pro naše klienty.