Čtvrtý dort nakrojen, pátý rok otevřen!

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
Přátelé, je to tak, otvíráme nejen šampáňo, ale i pátý rok své firemní existence. Tuto radostnou událost jsme opět oslavili již tradičním dortem, tentokráte ozdobeným naší týmovou fotografií.

Poté, co jsme z dortu snědli sami sebe, pokračovali jsme v bujarém slavení v MIKI pub & restaurant, kde se opět projevily všechny naše přednosti a kreativní nálady. Chvíli se běžel imaginární pivní sprint, který inicioval MČ. Proběhl i šermířský souboj s jídelními lístky. S postupujícím večerem se někteří z nás začali vypařovat, aby se opět zjevovali na různých místech restaurace, především pak na baru. Byli i tací, kteří na chvíli vyměnili svou osobnost za tu druhou, která vylézá na povrch jen zřídkakdy.

Více není třeba dodávat, nechme "promluvit" fotky.

PS:

povedlo se... HURÁ - první restaurace, kam se můžeme s klidným srdcem a čistým štítem vrátit!

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.