Comertovská stopa na veletrhu Marketing Mix 2015 (Brno, Praha)

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
Dne 15. 9. v Praze a o týden později v Brně prezentoval své znalosti v rámci odborného bloku náš specialista na sociální sítě Čestmír Stejný. Přednáška proběhla v rámci veletrhu Marketing Mix 2015.
V Praze v hotelu DUO navštívilo Čestmírovu přednášku celkem 150 zájemců a v Brně na Výstavišti (BVV) jeho prezentaci zhlédlo 100 účastníků. Čestmírova přednáška byla zaměřena na problematiku marketingových novinek ve Facebooku pro rok 2015. Posluchačům představil mimo jiné výsledky 3 zajímavých případových studií z oblasti video marketingu, dynamického remarketingu a implementace databáze klienta ve Facebooku. Cílem přednášky bylo ukázat, že správně řešený marketing na Facebooku může být silným nástrojem pro akvizici i podporu konverznosti. Díky zdařilé přednášce projevila řada firem zájem o školení Facebooku, a taktéž o vybrané služby online marketingu, které společnost Comerto zajišťuje.Informace o Marketing Mix 2015

Marketing Mix je nástupce veletrhu Svět reklamy. Jedná se o největší tuzemský veletrh firem z oblasti reklamy, marketingu a polygrafie. Pro návštěvníky jsou připraveny novinky z oboru, představeny nové technologie a postupy pro jednotlivé dílčí segmenty reklamní branže. Součástí veletrhu Marketing Mix je právě i konferenční program. Semináře a přednášky k aktuálním otázkám z oblasti reklamy a marketingu vedené fundovanými odborníky jsou zařazeny v několika tematických blocích.

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.