Comerto získalo Google Partner certifikaci!

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
V prosinci jsme od Googlu dostali jeden předčasný vánoční dárek, o který jsme ale usilovali už delší dobu. Google nás opravdu velmi potěšil a zařadil společnost Comerto mezi českou elitu online agentur, které se mohou pochlubit certifikací Google Partners. V současnosti patříme k prvním 5 agenturám v Brně, které mají tuto unikátní profesní certifikaci.

O Google Partners

GFX | clanky | google-partner-comerto.pngProgram Google Partners je náhradou stávajícího certifikačního programu, resp. nahrazuje programy Agency Edge, Engage pro agentury a Certifikační program Google. Pro ty, co se stanou partnerem Googlu a budou mít platný certifikát, platí, že samotný Google se zaručuje za jejich důvěryhodnost a kvalitu poskytovaných služeb online marketingu. Google takto na základě splněných podmínek zařadí žadatele mezi důvěryhodné odborníky na online inzerci.

Google Partner navíc získá možnost zařazení do tzv. Mapy certifikovaných partnerů, kde ho mohou potenciální klienti snadno vyhledat a požádat o spolupráci. Partnerství s Googlem má pro agentury řadu výhod, mezi nimi i možnosti získání odborné podpory, nejnovějších odvětvových statistik, případových studií a marketingových zdrojů přímo od Googlu.

Získat certifikaci Google Partners není jednoduchá mise!

Certifikace je zpravidla během na dlouhou trať a je třeba se obrnit i pořádnou dávkou trpělivosti. Pokud hledáte správný vzorec pro to, jak se stát Google Partnerem, pak ho najdete níže:

  1. Individuální certifikace konzultantů
  2. Splnění doporučených postupů Google
  3. Dosažení stanovené hranice útraty v Adwords.
 
GFX | clanky | google-partner-comerto2.png


Pokud máte zájem o placenou reklamu AdWords, pak pro vás rádi PPC zrealizujeme. Využijte naši odbornost stvrzenou certifikací Google Partners!

 

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.