Comerto se batolí do dalšího roku, jaké byly první narozeniny?

Comerto / O nás / Co se u nás děje / Článek
Oslavy prvního firemního roku jsme začali tak, jak se na malou a mladou firmu sluší. Slavení odstartovala společná večeře všech současných i bývalých kolegů. Řada z nás se nechala zlákat hovězími specialitkami, ostatní nezůstali pozadu a rozhodli se uspořádat soukromé steakové hody! Společně jsme se pak doslova pokusili vyjíst v Restauraci na Vyhlídce kde se oslava konala. Následovalo „odpočinkové odfrknutí“, které se změnilo v přiměřeně hlasitou zábavu u dobrého pití. Poté nastoupila kafíčka, k nimž jsme si chtěli objednat něco sladkého. ZDE ALE DOŠLO KE ZVRATU......

Světová premiéra jako dárek pro Comerto!

Nikdo netušil, jaké překvapení připraví naše kolegyně Gabča, mimo jiné dortová specialistka. Možná už tušíte, že to byl klasický dort domácí výroby. To se ale pletete! Chutný domácí dort to byl, ale zcela speciální, neboť vedle běžné receptury obsahoval i zcela neobvyklou a jedinečnou „ozdůbku“. Nikdo z nás nikdy neviděl dort, který má zcela funkční marcipánový QR kód, který obsahoval narozeninové přání pro naši společnost. Diskuzi poté nejde ani popsat!

Teprve až doma si někteří z nás uvědomili, čeho že vlastně byli svědky. Marně jsme zpětně googlili téma „dort s QR kódem“. Prostě světová premiéra.... QR kód na dortu byl prvně vyroben nikoliv v Japonsku, Americe či Rusku, ale právě v ČR, v Brně, v Comertu :)

A co jsme si nadělili do dalšího roku?

Nadělili jsme si nejen nové zážitky, ale především další práci, která nás nesmírně baví.

Jako zaměstnanci bychom rádi Comertu popřáli stále tak dobrou a téměř rodinnou atmosféru. V novém roce chceme pomoci Comertu k dalším spokojeným klientům, zajistit několik odborných certifikátů a vydat se na cestu za dalším narozeninovým zážitkem.

PS pro Gabču: chceme vědět, čím překonáš při příští oslavě svůj QR narozeninový dort:)
 

Chcete se o nás dozvědět více?

Novinky z MergadoFestu 2018
21.09.2018
Mgr. Martin Čech, DiS.
Snažíme se neustále sledovat novinky z oboru, proto jsme se vydali na další konferenci. Tentokráte se jednalo o MergadoFest, který se konal 20. 9. v Brně,...
Inspirativní přednáška Technické SEO s Filipem Podstavcem
07.06.2018
Martin Mekyska
V brněnském Impact Hub proběhla přednáška o technickém SEO od Filipa Podstavce a tak jsem na chvíli dal SEO stroje na autopilota a zašel se podívat.
Navštívili jsme přehlídku trendů v optimalizaci pro vyhledávače aneb SEO jako Brno
20.02.2018
Martin Mekyska
Říká vám něco Rich Snippets, AMP nebo RankBrain? Nám ano! Ale i přesto jsme si šli oprášit a rozšířit naše vědomosti na přednášku SEO jako Brno.
PPC workshop je za námi, reklamy budou nyní ještě efektivnější a kreativa chytlavější
05.02.2018
Martin Mekyska
V Comertu proběhl dlouho plánovaný PPC workshop, na kterém jsme si navzájem předali veškeré nové poznatky a best practice ze správy reklamních systémů.